See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE MODERNIZACJI SAMOCHODÓW STAR 266 DO WERSJI STAR 266M Z MODYFIKACJĄ RUCHOMYCH WARSZTATÓW SPRZĘTU UZBROJENIA I ELEKTRONIKI ORAZ PRZYCZEPY JEDNOOSIOWEJ (RWARTUP, RWEMIBS)
Beschreibung: WYKONANIE MODERNIZACJI SAMOCHODÓW STAR 266 DO WERSJI STAR 266M Z MODYFIKACJĄ RUCHOMYCH WARSZTATÓW SPRZĘTU UZBROJENIA I ELEKTRONIKI ORAZ PRZYCZEPY JEDNOOSIOWEJ (RWARTUP, RWEMIBS)
Interne Kennung: W/7/12WOG/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - WYKONANIE MODERNIZACJI SAMOCHODÓW STAR 266 DO WERSJI STAR 266M2 Z MODYFIKACJĄ NADWOZIA RUCHOMEGO WARSZTATU NAPRAWY SPRZĘTU ARTYLERYJSKIEGO I UZBROJENIA POKŁADOWEGO (RWARTUP) I PRZYCZEPY JEDNOOSIOWEJ
Beschreibung: WYKONANIE MODERNIZACJI SAMOCHODÓW STAR 266 DO WERSJI STAR 266M2 Z MODYFIKACJĄ NADWOZIA RUCHOMEGO WARSZTATU NAPRAWY SPRZĘTU ARTYLERYJSKIEGO I UZBROJENIA POKŁADOWEGO (RWARTUP) I PRZYCZEPY JEDNOOSIOWEJ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - WYKONANIE MODERNIZACJI SAMOCHODÓW STAR 266 DO WERSJI STAR 266M2 Z MODYFIKACJĄ NADWOZIA WARSZTATU ELEKTROMECHANICZNEGO I BRONI STRZELECKIEJ DEDYKOWANEGO NAPRAWIE BRONI STRZELECKIEJ DO 20 MM (RWEMIBS) I PRZYCZEPY JEDNOOSIOWEJ
Beschreibung: WYKONANIE MODERNIZACJI SAMOCHODÓW STAR 266 DO WERSJI STAR 266M2 Z MODYFIKACJĄ NADWOZIA WARSZTATU ELEKTROMECHANICZNEGO I BRONI STRZELECKIEJ DEDYKOWANEGO NAPRAWIE BRONI STRZELECKIEJ DO 20 MM (RWEMIBS) I PRZYCZEPY JEDNOOSIOWEJ - 2 SZT. W RAMACH ZAMÓWIENIA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2