374207-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dodávka PC AIO/notebooků, monitorů a dalšího příslušenství pro MmM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka PC AIO/notebooků, monitorů a dalšího příslušenství pro MmM
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka nových PC AIO, notebooků, monitorů a dalšího příslušenství v počtu a specifikaci uvedené v příloze č. 1 – nabídkovém listě.
Interne Kennung9002/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung9002/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy s vybraným zhotovitelem/dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to výhradu prodloužení doby pro dodání zboží (změna termínu plnění): • ve vzniku mimořádných nepředvídatelných a neodvratitelných okolností, kterými jsou zejména živelné pohromy, epidemie či závažné společenské události (vyšší moc); tj. obecného nedostatku součástek potřebných k výrobě hardware, a to na straně výrobce. Lhůta ke splnění smluvních povinností se v takovém případě prodlužuje o dobu, kdy z důvodu nepříznivé situace nebylo možné provádět dodávky. Lhůta plnění může být prodloužena o dny, kdy trvala nepříznivá situace a tato nemožnost plnění trvala v době určené k provádění dodávek v souhrnu déle než 1 týden. Dodavatel se zprostí odpovědnosti za prodlení pouze v rozsahu, v jakém nemožnost plnění přesáhla dobu 1 týdne. Tyto dny musí být doloženy relevantními doklady (např. popisem nebo dokladem o stavu nepříznivé situace), ze kterých bude jednoznačně vyplývat, že v důsledku této situace nebylo možné realizovat dodávky. 2) Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 ZZVZ odst. 1 vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zák. č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude nabídková cena upravena dle sazeb daně z přidané hodnoty platných v době vzniku zdanitelného plnění za práce/dodávky neprovedené a nevyfakturované.