See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa środków czystości, naczyń i sztućców jednorazowego użytku biodegradowalnych, środków ochrony osobistej, środków do utrzymania czystości z podziałem na części dla służby żywnościowej, mundurowej i Infrastruktury 15 WOG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : „Zakup i dostawę środków czystości, naczyń i sztućców jednorazowego użytku biodegradowalnych, środków ochrony osobistej, środków do utrzymania czystości z podziałem na części dla służby żywnościowej, mundurowej i Infrastruktury 15 WOG”. Zamówienie podzielone jest na 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. (Opis przedmiotu zamówienia- oddzielny dla każdej części ), oraz w załącznikach od nr 3 do 3 d do SWZ – formularze cenowe dla zamówienia podstawowego i opcjonalnego ( oddzielnie dla każdej części). Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach. Szczegółowy opis warunków zamówienia zawierają także projektowane postanowienia przyszłej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz.1- Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości (służba żywnościowa).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie ono na zwiększeniu asortymentu do 300 % wartości zamówienia podstawowego, w ilości podanej w formularzu cenowym dla części 1 i 2 , dla części 5 – 100 %, wartości zamówienia podstawowego, w ilości podanej w formularzu cenowym. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie dodatkowej ilości towaru będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane w „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca składając ofertę obowiązany jest uwzględnić w niej także prawo opcji, dokonując jej wyceny w formularzu cenowym, oraz wskazując cenę całkowitą opcji w formularzu ofertowym.
Los: LOT-0002
Titel: Cz.2- Zakup i dostawa naczyń oraz sztućców jednorazowego użytku (służba żywnościowa).
Los: LOT-0003
Titel: Cz.3- Zakup i dostawa środków ochrony indywidualnej, środków do utrzymania czystość (służba mundurowa).
Los: LOT-0004
Titel: Cz.4- Zakup i dostawa przyborów do konserwacji obuwia (służba mundurowa), .
Los: LOT-0005
Titel: Cz. 5 - Zakup i dostawa drobnego sprzętu i materiałów do utrzymania higieny (infrastruktura)