374212-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwerów i przełączników na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów i przełączników na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie serwerów wraz z oprogramowaniem i usługami wsparcia oraz przełączników – wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych. 2. Zakres zamówienia Zakres zamówienia podzielony został na dwie niżej wymienione części: 2.1. CZĘŚĆ I – dostawa serwerów wraz z oprogramowaniem i usługami wsparcia, tj.: a. Serwer RACK – wymaga szafy serwerowej SRV-CPUx2 – 20 szt. 2.2. CZĘŚĆ II – dostawa przełączników, tj.: a. Przełącznik Zarządzany L3 Agregacja/Core RACK – 48 portów – 4 szt. 2.3. Szczegółowy zakres i opis parametrów technicznych urządzeń będących przedmiotem niniejszego zamówienia, określony został w Załączniku Nr 1 do Oferty – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) w treści kolumny „minimalne wymagania”, odpowiednio dla danej części zamówienia.
Interne KennungI.261.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensMożliwość zastosowania przepisu art.138 ust.2 pkt.2 ustawy Pzp, tj. skrócenie terminu składania ofert do 15 dni uzasadnia przedmiot zamówienia, dotyczący dostawy takiego rodzaju urządzeń, które nie utrudniają wyceny Wykonawcom zajmującym się jego sprzedażą. W związku z niestabilną i dynamiczną sytuacją rynkową dotyczącą cen podzespołów, w szczególności: procesorów, pamięci RAM, dysków serwerowych oraz komponentów sieciowych, rynek serwerów charakteryzuje znaczna zmienność cenowa, co utrudnia planowanie kosztów. Dłuższe prowadzenie postępowania może skutkować istotnym wzrostem kosztów realizacji zamówienia w stosunku do wartości oszacowanej na etapie planowania, a skrócenie terminu ma na celu ograniczenie ryzyka wzrostu oferowanych cen oraz utrzymanie realności budżetu przeznaczonego na realizację zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa serwerów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie serwerów wraz z oprogramowaniem i usługami wsparcia i z zapewnieniem usług gwarancyjnych. CZĘŚĆ I – dostawa serwerów, w tym: a. Serwer RACK – wymaga szafy serwerowej SRV-CPUx2 – 20 szt.
Interne KennungI.261.7.1.2026
LosLOT-0003
TitelDostawa przełączników
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dostawa na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku fabrycznie nowych i nieużywanych, wolnych od wad fizycznych i prawnych oraz sprawnych technicznie przełączników wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych. CZĘŚĆ II – dostawa przełączników, w tym: a. Przełącznik Zarządzany L3 Agregacja/Core RACK – 48 portów – 4 szt.
Interne KennungI.261.7.2.2026
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung