See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie ekspertyz przyrodniczych na potrzeby PZO w 2025 r. Wykonanie ekspertyz i/lub przygotowanie aktualizacji planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 - RDOŚ w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu przyrodniczego i sporządzenie ekspertyzy przyrodniczej, przedstawiającej ocenę stanu zachowania przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000. Zamówienie zostało podzielone na trzynaście części.
Vorherige Bekanntmachung: 49981-2025
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Aleja Pachnicowa PLH140054 – owady - cz. 1
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Aleja Pachnicowa PLH140054 – owady
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagna Celestynowskie PLH140022 – owady - cz. 2
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagna Celestynowskie PLH140022 – owady
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagna Celestynowskie PLH140022 - siedliska przyrodnicze - cz. 3
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Bagna Celestynowskie PLH140022 - siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Białe Błota PLH14000038 – ryby - cz. 4
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Białe Błota PLH14000038 – ryby
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Dolina Dolnej Narwi PLB140014 – ptaki- cz. 5
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Dolina Dolnej Narwi PLB140014 – ptaki
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH14000025 – ssaki- cz. 6
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Dolina Środkowego Świdra PLH14000025 – ssaki
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Ostrówieckie PLH140050 – siedliska przyrodnicze cz. 7
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Łąki Ostrówieckie PLH140050 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Ostoja Bagno Całowanie PLH140001 – siedliska przyrodnicze cz. 8
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Ostoja Bagno Całowanie PLH140001 – siedliska przyrodnicze
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Ostoja Nowodworska PLH140043 – owady cz. 9
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Ostoja Nowodworska PLH140043 – owady.
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Podebłocie PLH140033 – mięczaki cz. 10
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Podebłocie PLH140033 – mięczaki.
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Podebłocie PLH140033 – gady cz. 11
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Podebłocie PLH140033 – gady.
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Podebłocie PLH140033 – siedliska przyrodnicze cz. 12
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000 Podebłocie PLH140033 – siedliska przyrodnicze.
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000, Strzebla błotna w Zielonce PLH140040 – ryby cz. 13
Beschreibung: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej na potrzeby PZO dla obszaru Natura 2000, Strzebla błotna w Zielonce PLH140040 – ryby.
Interne Kennung: WPN-I.261.39.2024 cz. 13