See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie kompleksowych zabiegów sanitarno – higienicznych i czynności transportowych w obiektach SPMZOZ w Słupsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie kompleksowych zabiegów sanitarno – higienicznych i czynności transportowych
Vorherige Bekanntmachung: 102001-2026
Interne Kennung: ZP-M-261-1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: - Usługi w zakresie kompleksowych zabiegów sanitarno – higienicznych i czynności transportowych w przychodni przy ul. Tuwima 37
Beschreibung: - Usługi w zakresie kompleksowych zabiegów sanitarno – higienicznych i czynności transportowych w przychodni przy ul. Tuwima 37
Los: LOT-0002
Titel: Usługi w zakresie kompleksowych zabiegów sanitarno – higienicznych i czynności transportowych w przychodni przy ul. 11 Listopada 7, ul. W. Łokietka 6, ul. Wojska Polskiego 49, ul. Boh. Westerplatte 1
Beschreibung: Usługi w zakresie kompleksowych zabiegów sanitarno – higienicznych i czynności transportowych w przychodni przy ul. 11 Listopada 7, ul. W. Łokietka 6, ul. Wojska Polskiego 49, ul. Boh. Westerplatte 1