See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Single-cell multi-omics analysetoestel
Beschreibung: Voorwerp van de opdracht: Deze opdracht heeft betrekking op aankoop, levering en installatie van een geavanceerd single-cell multi-omics analysetoestel, inclusief alle noodzakelijke toebehoren en diensten, voor gebruik in immunologisch en moleculair onderzoek. Het betreft een oplossing die toelaat om transcriptomische, proteomische en epigenetische informatie op celniveau te verzamelen in één geïntegreerde workflow. Toelichting: Het doel van deze opdracht is het voorzien van een innovatieve technologie die het mogelijk maakt om complexe biologische systemen op enkelvoudig celniveau te bestuderen. Dit is essentieel voor onderzoek naar immunologische mechanismen, vaccinresponsen en gepersonaliseerde geneeskunde. De gekozen oplossing moet: • Single-cell multi-omics analyses ondersteunen (RNA-seq, ATAC-seq, CITE-seq, TCR/BCR-repertoire). Inclusief echte multi-omics integratie (RNA-seq, ATAC-seq, CITE-seq, TCR/BCR-repertoire) in één workflow (multiplexing en proteïneprofilering). • Efficiënte en reproduceerbare workflows bieden, met kwaliteitscontrole op elk kritisch punt om verspilling van kostbare sequencing te vermijden. • Flexibiliteit in throughput garanderen (van enkele honderden tot honderdduizenden cellen per run), met mogelijkheid tot gedeeltelijk gebruik van cartridges om batch-effecten te minimaliseren. Inclusief lagere kosten per cel en betere read-utilisatie, cruciaal voor grootschalige studies • Compatibiliteit met multiplexing en immunofenotypering (bv. via oligo-geconjugeerde antilichamen) voor diepgaande karakterisering van cellulaire subsets. • Ondersteuning voor fragiele of zeldzame cellen door gebruik van een zachte microwell-technologie in plaats van microfluidische druppels, waardoor risico op verlies of beschadiging van monsters wordt beperkt. • Geïntegreerde kwaliteitscontrole via een scanner die cellen telt, levensvatbaarheid bepaalt en multiplet-ratio’s berekent vóór sequencing, wat beslissingen in real-time mogelijk maakt. De scope van de opdracht omvat: • Aankoop, levering en installatie van het toestel en alle noodzakelijke componenten. • Opleidingen voor gebruikers en technische staf. • Toestelgebonden reagentia en verbruiksartikelen (bv. cartridges, WTA-, ATAC-, TCR/BCR- en multiplexing kits). • Levering, installatie, validatie, keuring en indienststelling conform geldende normen. • Garantievoorwaarden: Het toestel moet geleverd worden met minimaal 1 jaar standaardgarantie op onderdelen en arbeid. Een uitbreiding naar 2 jaar garantie is wenselijk en zal positief worden beoordeeld in de gunningscriteria. • Optioneel onderhoudscontract vanaf het verlopen van de garantie. • Voorziening voor toekomstige innovatie en uitbreidingen: Het systeem moet compatibel zijn met nieuwe analysemethoden en kits die in de komende jaren op de markt komen, zodat de investering duurzaam blijft en kan meegroeien met technologische ontwikkelingen (bv. integratie van nieuwe multi-omics workflows, verbeterde multiplexing, of software-upgrades). Deze technologie zal bijdragen aan een hogere datakwaliteit, lagere kosten per cel, en een betere integratie van multi-omics analyses, wat cruciaal is voor het realiseren van onze onderzoeksdoelstellingen. Raamovereenkomst: NEE
Interne Kennung: PPP01G-3311/6025/26OPE002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26OPE002_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Als toegestane optie wordt een omnium onderhoudscontract bevraagd Het omnium onderhoudscontract omvat minimaal: • de periodieke onderhoudsbeurten zoals voorgeschreven door de fabrikant • alle herstellingen, inclusief onderdelen (m.a.w. het correctief onderhoud) • alle verplaatsingskosten en werkuren van de technici • software updates (Indien van toepassing) • calibratie (Indien van toepassing) Het onderhoudscontract kan van toepassing blijven zolang het toestel in gebruik is bij UGent. Voor de prijscalculatie wordt rekening gehouden met een duur van 4 jaar.)