374368-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernsprechausrüstung – Dostawa 2000 szt. telefonów IP wraz z 36 miesięczną gwarancją
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 2000 szt. telefonów IP wraz z 36 miesięczną gwarancją
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa używanych, refabrykowanych przez producenta lub nowych 2000 szt. aparatów telefonicznych IP (maksymalnie dwa różne modele) wraz z oprogramowaniem, zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Sprzętu IT stanowiącą Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy (dalej: „ppu”), stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ. 1. Dostawa urządzeń zostanie zrealizowana w dwóch etapach: 1.1. Etap I – Wykonawca sprzeda i dostarczy 300 sztuk Sprzętu IT do Centrali ARiMR na zasadach i warunkach określonych w ppu; 1.2. Etap II – Wykonawca sprzeda i dostarczy 1700 sztuk Sprzętu IT do 16 Oddziałów Regionalnych, na zasadach i warunkach określonych w ppu. 2. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Zamawiający informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę 2000 szt. telefonów IP wraz z 36 miesięczną gwarancją” szacowana wartość zamówienia wynosi 937 352,25 zł brutto.”
Interne KennungDZP.2610.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32550000 Fernsprechausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa używanych, refabrykowanych przez producenta lub nowych 2000 aparatów telefonicznych IP (maksymalnie dwa różne modele) wraz z oprogramowaniem, zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Sprzętu IT stanowiącą Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy (dalej: „ppu”), stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ. 1. Dostawa urządzeń zostanie zrealizowana w dwóch etapach: 1.1. Etap I – Wykonawca sprzeda i dostarczy 300 sztuk Sprzętu IT do Centrali ARiMR na zasadach i warunkach określonych w ppu; 1.2. Etap II – Wykonawca sprzeda i dostarczy 1700 sztuk Sprzętu IT do 16 Oddziałów Regionalnych, na zasadach i warunkach określonych w ppu. 2. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy wraz z załącznikami, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ. 3. Zamawiający informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę 2000 szt. telefonów IP wraz z 36 miesięczną gwarancją” szacowana wartość zamówienia wynosi 937 352,25 zł brutto.