2. Verfahren
Verfahren
Titel: Betonová směs – lokalita Mydlovary - 5. dodávka
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dílčí dodávky betonových směsí včetně dopravy a čerpání a dílčí dodávky cementopískové směsi bez dopravy a čerpání pro realizaci investice - stavby „Odvodnění odkaliště KIV/E“ v lokalitě Mydlovary.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114100 Fertigbeton
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Betonová směs - lokalita Mydlovary - 5. dodávka
Interne Kennung: DIAMO-D350/25934/2026