See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy sprzętu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Szczegółowy wykaz sprzętów objętych przedmiotem zamówienia stanowi formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 2. Zamówienie podzielone jest na 124 części.
Vorherige Bekanntmachung: 714724-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Pompy infuzyjne - Cardinal Health
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia
Beschreibung: Pompy infuzyjne - Bbraun
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia
Beschreibung: Pompy infuzyjne - FreseniusVial
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia
Beschreibung: Pompy infuzyjne - Kwapisz
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia
Beschreibung: Pompy infuzyjne - Medima
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia
Beschreibung: Inkubatory zamknięte - Atom
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia
Beschreibung: Inkubatory hybrydowe - Ohmed Medical
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia
Beschreibung: Stanowisko do resustytacji noworodka - Ohmed Medical
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 zamówienia
Beschreibung: Stanowisko do resuscytacji noworodka - Unimed
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 zamówienia
Beschreibung: Lampy do fototerapii, nadstawne - Atom
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 zamówienia
Beschreibung: Lampy do fototerapii, łóżeczkowe - Atom
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 zamówienia
Beschreibung: Laktatory / Moduły do odciągania pokarmu - Medela
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 zamówienia
Beschreibung: Kolumny - Dräger
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 zamówienia
Beschreibung: Mosty intensywnej terapii - Dräger
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 zamówienia
Beschreibung: Kolumny - Ebre
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 zamówienia
Beschreibung: Lampy operacyjne - Maquet
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 zamówienia
Beschreibung: Lampy zabiegowe porodowe - Maquet
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 zamówienia
Beschreibung: Lampy zabiegowe - Simeon Medica
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 zamówienia
Beschreibung: Promienniki podczerwieni - Unimed
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 zamówienia
Beschreibung: Urządzenia do ogrzewania powierzchniowego - Istanbul Medikal