374425-2026 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową - 4 sztuki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową - 4 sztuki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową – 4 sztuki z podziałem na 2 części: A – lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową – 2 sztuki dla województwa kujawsko – pomorskiego (KM PSP w Toruniu – 1 sztuka) i dla województwa mazowieckiego (KM PSP w Płocku – 1 sztuka); B – lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową – 2 sztuki dla województwa pomorskiego (KP PSP w Kościerzynie – 1 sztuka) i dla województwa warmińsko – mazurskiego (KM PSP w Olsztynie – 1 sztuka). Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja techniczna, identyczna dla każdej części zamówienia), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy. Ilekroć SWZ odwołuje się do znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi, Wykonawca może zastosować wskazane w SWZ lub równoważne, spełniające wymogi techniczne oraz posiadające właściwości użytkowe zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje produkt równoważny, informacja o tym musi się znaleźć w ofercie (w załączonym do formularza ofertowego opisie przedmiotu zamówienia po uzupełnieniu kolumny nr 3 przez Wykonawcę – wzór załącznik nr 1 do SWZ, identyczny dla każdej części zamówienia).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34520000 Boote
5. Los
LosLOT-0001
TitelLekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową – 2 sztuki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową – 4 sztuki z podziałem na 2 części. Część A – lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową – 2 sztuki dla województwa kujawsko – pomorskiego (KM PSP w Toruniu – 1 sztuka) i dla województwa mazowieckiego (KM PSP w Płocku – 1 sztuka). Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja techniczna, identyczna dla każdej części zamówienia), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową – 4 sztuki z podziałem na 2 części. Część B – lekki samochód ratownictwa wodnego dla specjalistycznej grupy sonarowej, z napędem 4x4, wraz z łodzią kabinową – 2 sztuki dla województwa pomorskiego (KP PSP w Kościerzynie – 1 sztuka) i dla województwa warmińsko – mazurskiego (KM PSP w Olsztynie – 1 sztuka). Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja techniczna, identyczna dla każdej części zamówienia), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy.