See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi w zakresie wynajmu cywilnych statków powietrznych celem szkolenia Spadochronowo-Desantowego żołnierzy 6 BPD”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wynajmu cywilnych statków powietrznych celem szkolenia Spadochronowo-Desantowego żołnierzy 6 BPD. Część 1 Przeprowadzenie usługi w zakresie wykorzystania cywilnego statku powietrznego An-2 wraz z załogą do zabezpieczenia szkolenia spadochronowo – desantowego, praktycznego wykonywania skoków. Część 2 Przeprowadzenie usługi w zakresie wykorzystania cywilnego statku powietrznego wraz z załogą do zabezpieczenia specjalistycznego szkolenia spadochronowego ( grupowego) na wolne otwarcie żołnierzy 6 BPD. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 143530-2025
Interne Kennung: 13/SPAD/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60424100 Vermietung von Luftfahrzeugen mit Besatzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Usługi w zakresie wynajmu cywilnych statków powietrznych celem szkolenia Spadochronowo-Desantowego żołnierzy 6 BPD” cz 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wynajmu cywilnych statków powietrznych celem szkolenia Spadochronowo-Desantowego żołnierzy 6 BPD. Część 1 Przeprowadzenie usługi w zakresie wykorzystania cywilnego statku powietrznego An-2 wraz z załogą do zabezpieczenia szkolenia spadochronowo – desantowego, praktycznego wykonywania skoków. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 13/SPAD/25_ część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej umowy z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym 50% wartości brutto. Prawo opcji może zostać zastosowane w obu częściach zmówienia. Uwarunkowane jest to ewentualnym zwiększeniem ilości godzin nalotu w przypadku zwiększenia środków finansowych przez przełożonych w celu dokształcenia skoczków spadochronowych.
Los: LOT-0002
Titel: „Usługi w zakresie wynajmu cywilnych statków powietrznych celem szkolenia Spadochronowo-Desantowego żołnierzy 6 BPD” cz 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wynajmu cywilnych statków powietrznych celem szkolenia Spadochronowo-Desantowego żołnierzy 6 BPD. Część 2 Przeprowadzenie usługi w zakresie wykorzystania cywilnego statku powietrznego wraz z załogą do zabezpieczenia specjalistycznego szkolenia spadochronowego ( grupowego) na wolne otwarcie żołnierzy 6 BPD. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: 13/SPAD/25_ część 2