See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa udostępnienia aplikacji do zarządzania operacyjnego postępem projektu edukacyjnego, w związku z realizacją projektów współfinansowanych z programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na udostępnieniu na rzecz Zamawiającego gotowej aplikacji (bez konieczności tworzenia jej od podstaw) umożliwiającej zarządzanie operacyjne postępem rzeczowym, finansowym, czasowym projektu edukacyjnego w modelu SaaS (“Software-as-a-Service”), wraz ze wsparciem mentoringowym w całym okresie trwania umowy w związku z realizacją projektów: Mazowiecka Szkoła Przyszłości (RWS), Mazowiecka Szkoła Przyszłości (RMR), Zawodowe Mazowsze Przyszłości (RWS) i Zawodowe Mazowsze Przyszłości (RMR).
Interne Kennung: ARM/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001