2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZOO Liberec – Rekonstrukce pavilonu a výběhu žiraf a zeber – stavební práce II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy a rozšíření stávajícího pavilónu žiraf a zeber a rozšíření a stavební úpravy venkovního výběhu pro žirafy a zebry v areálu ZOO Liberec. V pavilón bude ustájeno 5 žiraf a 7 zeber v samostatných prostorách.
Interne Kennung: ZZVZ/0012/25
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001