374532-2025 - Ergebnis
Polen – Erdnussbutter – Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego Honorowych Dawców Krwi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego Honorowych Dawców Krwi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego honorowych dawców krwi. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 części, zwane „pakietami”: Pakiet 1 – Dostawa kremu/masła orzechowego w ilości 100 000 sztuk Pakiet 2 – Dostawa ciasteczek zbożowych w ilości 100 000 sztuk i dostawa batonów w czekoladzie w ilości 100 000 sztuk Pakiet 3 – Dostawa soków jabłkowych w ilości 100 000 sztuk 2. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty na jedną lub więcej części. Zamawiający nie zastrzega maksymalnej ilości części, na które można składać ofertę. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne pakiety, z zastrzeżeniem, że oferta w każdym pakiecie musi być pełna. 5. PRAWO OPCJI - 1) Zamawiający przewiduje zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp możliwość skorzystania z prawa opcji tzn. dodatkowych dostaw przedmiotu zamówienia w ilości do 20% zamówienia podstawowego, określonego w ust. 1 (w każdym pakiecie). 2) Dodatkowe dostawy przedmiotu zamówienia uzależnione będą wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego oraz obejmować będą dostawy asortymentu wymienionego w Opisie przedmiotu zamówienia. 1. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany sukcesywnie w terminie 15 miesięcy od zawarcia umowy lub do wcześniejszego wyczerpania łącznego wynagrodzenia Wykonawcy. 2. Umowa może zostać przedłużona w formie aneksu, w przypadku, gdy do upływu terminu obowiązywania umowy nie zostanie wybrana przez Zamawiającego całkowita ilość zamówienia podstawowego określonego w umowie, nie dłużej jednak niż na okres dodatkowych 3 miesięcy. 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, czas trwania umowy może ulec przedłużeniu o dodatkowe 3 miesiące, zgodnie z oświadczeniem określonym w części IV ust. 5 ppkt 5 SWZ. Okres przedłużenia czasu trwania umowy może nastąpić również po okresie przedłużenia określonym w pkt 2 powyżej. 4. Miejscem wykonania zamówienia jest siedziba Zamawiającego – Bydgoszcz ul. Ks. Markwarta 8. 5. Dostawy odbywać się będą sukcesywnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego, na podstawie składanych za pośrednictwem mailem zamówień cząstkowych. Zamawiający przewiduje ok. 2 dostaw w miesiącu. 10. Ofertę należy sporządzić zgodnie z wzorem Druku Formularz Oferty stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Do oferty należy dołączyć: 1) OŚWIADCZENIE SKŁADANE NA FORMULARZU JEDNOLITEGO EUROPEJSKIEGO DOKUMENTU ZAMÓWIENIA (JEDZ), o którym mowa w rozdziale XIV SWZ; załącznik nr 7 do SWZ 2) OŚWIADCZENIE WYKONAWCY/ WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCEGO SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA - aktualne na dzień składania ofert oświadczenie dotyczące braku podstaw wykluczenia na podstawie przesłanek określonych w art. 7 ust. 1 pkt 1-3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2022 r. poz. 835) oraz na podstawie przesłanek określonych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zmienionego rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 3) OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy pzp. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do SWZ – jeżeli dotyczy 4) Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy Pzp wg wzoru stanowiącego Załącznik Nr 8 do SWZ-jeżeli dotyczy; 5) PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: a) Opis przedmiotu zamówienia – załączniki nr 2 i/lub 2A i/lub 2B do SWZ (w zależności os Pakietu na który składana jest oferta) - na potwierdzenie, że oferowane dostawy, spełniają określone przez zamawiającego wymagania; b) Specyfikacji jakościowej oferowanych produktów potwierdzające spełnianie wymogów zawartych w SWZ tj. opis produktu sporządzony przez jednostkę kontroli jakości lub dział technologiczny zawierający m.in. opis wyrobu, wykaz składników, wartość odżywczą i kaloryczność, okres przydatności do spożycia, warunki przechowywania (np. zakres temperatur, wilgotność), informacje zawarte w specyfikacji muszą być tożsame z informacjami zawartymi na opakowaniu – dla każdego asortymentu i każdej części zamówienia na którą składana jest oferta. Uwaga: jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, zgodnie z art. 107 ust. 2 pzp. Szczegóły dot. umowy zawiera załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung258288-2025
Interne Kennung6-ZP-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15332261 Erdnussbutter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren, 15613000 Getreidekornerzeugnisse, 15321600 Apfelsaft
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa kremu/masła orzechowego
BeschreibungPakiet I – Dostawa kremu/masła orzechowego w ilości 100 000 sztuk Masło orzechowe / krem orzechowy Masa netto 1 opakowania: min. 460 g. – max. 550 g. Opakowanie szklane lub plastikowe Wartość kaloryczna 1 opakowania produktu: min. 3000 kcal Skład produktu: 100 % orzechów. Termin ważności: minimum 6 miesięcy od daty dostawy do siedziby Zamawiającego Bez dodatku cukru Bez dodatku syropu glukozowo – fruktozowego Bez oleju palmowego Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie warunki określone w ustawie z dn. 25.08.2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 t.j.) oraz wszystkie inne wymagania prawa żywnościowego obowiązujące w Unii Europejskiej dotyczące w szczególności żywności, opakowania, składowania i transportu Opakowanie jednostkowe musi zabezpieczać produkt przed zniszczeniem i zanieczyszczeniem, musi być czyste, bez obcych zapachów i uszkodzeń mechanicznych. Opakowanie jednostkowe – estetyczne, kolorowe, dokładnie okrywające wyrób, farby nieścieralne, całkowicie niewydzielające zapachu zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie Nie dopuszcza się opakowań świątecznych, okolicznościowych ani zastępczych. Opakowanie jednostkowe musi być oznakowane zgodnie z przepisami prawa żywnościowego, w tym musi zawierać co najmniej: a) Nawę produktu b) Nazwę i adres producenta c) Masę produktu d) Wykaz składników e) Termin przydatności do spożycia
Interne Kennung6-ZP-2025 Pakiet 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamawiający przewiduje zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp możliwość skorzystania z prawa opcji tzn. dodatkowych dostaw przedmiotu zamówienia w ilości do 20% zamówienia podstawowego, określonego w ust. 1 (w każdym pakiecie). 2) Dodatkowe dostawy przedmiotu zamówienia uzależnione będą wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego oraz obejmować będą dostawy asortymentu wymienionego w Opisie przedmiotu zamówienia. 3) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego opcją będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy, z zastrzeżeniem wyjątków wyraźnie określonych w umowie. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 5) O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym, jednostronnym oświadczeniem na piśmie przed upływem terminu realizacji umowy. 6) Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać.
LosLOT-0002
Titel2. Dostawa ciasteczek zbożowych i batonów w czekoladzie
BeschreibungCzęść 1 – Dostawa ciasteczek zbożowych w ilości 100 000 sztuk Masa netto 1 opakowania: min. 300 g. -350 g. Wartość kaloryczna 1 opakowania produktu: minimum 1250 kcal Skład produktu: Kompozycja różnych ziaren zbożowych (w tym min. 55%, zawartości zbóż pełnoziarnistych) z owocami lub bez owoców Bez dodatku cukru Bez oleju palmowego Bez syropu glukozowo – fruktozowego Nie dopuszcza się ciasteczek zbożowych z orzechami Termin ważności: minimum 6 miesięcy od daty dostawy do siedziby Zamawiającego; Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie warunki określone w ustawie z dn. 25.08.2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 t.j.) oraz wszystkie inne wymagania prawa żywnościowego obowiązujące w Unii Europejskiej dotyczące w szczególności żywności, opakowania, składowania i transportu Opakowanie jednostkowe musi zabezpieczać produkt przed zniszczeniem i zanieczyszczeniem, musi być czyste, bez obcych zapachów i uszkodzeń mechanicznych. Opakowanie jednostkowe – estetyczne, kolorowe, dokładnie okrywające wyrób, farby nieścieralne, całkowicie niewydzielające zapachu zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie Nie dopuszcza się opakowań świątecznych, okolicznościowych ani zastępczych. Opakowanie jednostkowe musi być oznakowane zgodnie z przepisami prawa żywnościowego, w tym musi zawierać co najmniej: a) Nawę produktu b) Nazwę i adres producenta c) Masę produktu d) Wykaz składników e) Termin przydatności do spożycia. Część 2 – Dostawa batonów w czekoladzie w ilości 100 000 sztuk Masa netto 1 sztuki: min. 45 g. – 55 g. Wartość kaloryczna 1 sztuki produktu: minimum 200 kcal Skład produktu: Czekolada mleczna min. 25% Bez oleju palmowego Bez syropu glukozowo – fruktozowego witaminy i składniki mineralne w tym między innymi witamina C, magnez, bez dodatków tłuszczów całkowicie i częściowo utwardzonych (uwodornionych) Termin ważności: minimum 6 miesięcy od daty dostawy do siedziby Zamawiającego, Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie warunki określone w ustawie z dn. 25.08.2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 t.j.) oraz wszystkie inne wymagania prawa żywnościowego obowiązujące w Unii Europejskiej dotyczące w szczególności żywności, opakowania, składowania i transportu Opakowanie jednostkowe musi zabezpieczać produkt przed zniszczeniem i zanieczyszczeniem, musi być czyste, bez obcych zapachów i uszkodzeń mechanicznych. Opakowanie jednostkowe – estetyczne, kolorowe, dokładnie okrywające wyrób, farby nieścieralne, całkowicie niewydzielające zapachu zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie Nie dopuszcza się opakowań świątecznych, okolicznościowych ani zastępczych. Opakowanie jednostkowe musi być oznakowane zgodnie z przepisami prawa żywnościowego, w tym musi zawierać co najmniej: a) Nawę produktu b) Nazwę i adres producenta c) Masę produktu d) Wykaz składników e) Termin przydatności do spożycia
Interne Kennung6-ZP-2025 Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15613000 Getreidekornerzeugnisse
LosLOT-0003
Titel3. Dostawa soków jabłkowych
BeschreibungPakiet 3 – Dostawa soków jabłkowych w ilości 100 000 sztuk Sok jabłkowy 100%, pasteryzowany w kartonikach o pojemności 200 ml ze słomką. Zamawiający nie dopuszcza innych typów opakowań Produkt otrzymany z soku jabłkowego surowego lub zagęszczonego, spełniający wymagania aktualnie obowiązującego prawa, utrwalony termicznie. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania nektarów jabłkowych. Kaloryczności – min 80 kcal w zaoferowanym produkcie (1 szt. Opakowania tj. 200 ml soku) Produkt nie zawierający chemicznych konserwantów, sztucznych barwników, ani sztucznych aromatów; Okres przydatności do spożycia soku jabłkowego deklarowany przez producenta powinien wynosić nie mniej niż 5 miesięcy od daty dostawy do siedziby Zamawiającego.
Interne Kennung6-ZP-2025 Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 15321600 Apfelsaft