2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Architectenselectie Uitbreiding Merletcollege, Cuijk
Beschreibung: Met deze selectie is de aanbesteder op zoek naar een architect die verantwoordelijk is voor het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project, alsmede het mede begeleiden van de uitvoering daarvan. 5150 m2
Interne Kennung: P2000491
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architect
Beschreibung: De opdracht omvat in hoofdlijnen de werkzaamheden behorend bij de initiatieffase (vooronderzoek) en de daaropvolgende ontwerpfasen, conform de vigerende DNR, 2011 (De Nieuwe Regeling), waaronder in ieder geval: • Het nader uitwerken en concretiseren van het Programma van Eisen; • Het ontwerpen van het gebouw van Structuur Ontwerp tot en met het voorlopig ontwerp, definitief ontwerp en technisch ontwerp; • Het opstellen van de bestekstukken; • Het architectonisch begeleiden van de uitvoering.
Interne Kennung: 1