See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa związana z konserwacją, usunięciem niesprawności i naprawa cystern paliwowych , zbiorników i stacji paliwowych w podziale na cztery części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z konserwacją, usunięciem niesprawności i naprawa cystern paliwowych, zbiorników i stacji paliwowych w podziale na cztery części. Część nr 1 – usługa uwierzytelnienia urządzeń pomiarowych, przygotowania, przeprowadzenia badań dozorowych, legalizacji, wzorcowania cystern paliwowych typu CD 5-W, CD 5-WK, CD – 7,5B, CD-10, CP-4, CDN-21, CP-11, CP-11B, PPT 10 AM, CS-10, CDPO-4W, PPT-10AM oraz przewodów elastycznych DN-75 i przepływomierzy w garnizonach Wędrzyn, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Skwierzyna. Część nr 2 – usługa naprawy części specjalnej cystern paliwowych typu CD 5-W, CD 5-WK, CD – 7,5B, CD-10, CP-4, CDN-21, CP-11, CP-11B, CS-10, CDPO-4W, PPT-10AM oraz przepływomierzy. Naprawa odbywać się będzie w ilościach i czasie wynikającym z bieżących potrzeb w garnizonach Wędrzyn, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Skwierzyna. Część nr 3 - usługa uwierzytelnienia urządzeń pomiarowych, przygotowania, przeprowadzenia badań dozorowych, legalizacji, wzorcowania stacji paliw m.in. zbiorniki podziemne BS i ON , zbiorniki KSP-20 , odmierzacze paliw ciekłych typu P 2000 2P/2H, P1000 1P/1H, sondy pomiarowe w garnizonach Wędrzyn, Międzyrzecz, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Skwierzyna; Część nr 4 - usługa naprawy wyposażenia stacji paliw m.in. zbiorniki podziemne BS i ON, zbiorniki KSP-20, odmierzacze paliw ciekłych typu P 2000 2P/2H, P1000 1P/1H, sondy pomiarowe w garnizonach Wędrzyn, Międzyrzecz, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Skwierzyna 2. Wzory umów załącznik nr 8 do SWZ są uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia i stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: 36/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – usługa uwierzytelnienia urządzeń pomiarowych, przygotowania, przeprowadzenia badań dozorowych, legalizacji, wzorcowania cystern paliwowych typu CD 5-W, CD 5-WK, CD – 7,5B, CD-10, CP-4, CDN-21, CP-11, CP-11B, PPT 10 AM, CS-10, CDPO-4W, PPT-10AM oraz przewodów elastycznych DN-75 i przepływomierzy w garnizonach Wędrzyn, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Skwierzyna.
Beschreibung: Część nr 1 – usługa uwierzytelnienia urządzeń pomiarowych, przygotowania, przeprowadzenia badań dozorowych, legalizacji, wzorcowania cystern paliwowych typu CD 5-W, CD 5-WK, CD – 7,5B, CD-10, CP-4, CDN-21, CP-11, CP-11B, PPT 10 AM, CS-10, CDPO-4W, PPT-10AM oraz przewodów elastycznych DN-75 i przepływomierzy w garnizonach Wędrzyn, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Skwierzyna. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia i stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – usługa naprawy części specjalnej cystern paliwowych typu CD 5-W, CD 5-WK, CD – 7,5B, CD-10, CP-4, CDN-21, CP-11, CP-11B, CS-10, CDPO-4W, PPT-10AM oraz przepływomierzy. Naprawa odbywać się będzie w ilościach i czasie wynikającym z bieżących potrzeb w garnizonach Wędrzyn, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Skwierzyna.
Beschreibung: Część nr 2 – usługa naprawy części specjalnej cystern paliwowych typu CD 5-W, CD 5-WK, CD – 7,5B, CD-10, CP-4, CDN-21, CP-11, CP-11B, CS-10, CDPO-4W, PPT-10AM oraz przepływomierzy. Naprawa odbywać się będzie w ilościach i czasie wynikającym z bieżących potrzeb w garnizonach Wędrzyn, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Skwierzyna. Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia i stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 50514100 Reparatur und Wartung von Tanks
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w zakresie części 2 korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) w zakresie usług związanych z naprawami, tj. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych na poniższych warunkach: 1) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy, po zrealizowaniu zamówienia podstawowego w 100 %. 2) Maksymalna wielkość opcji wynosi 500 % zamówienia podstawowego. 3) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem jego zakresu, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem, po wykorzystaniu całości środków z zamówienia podstawowego. 4) Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego; 5) Dopuszczalne jest wielokrotne udzielanie zamówień opcjonalnych, jednak łącznie do wielkości wskazanej w § 4 ust.4 wzoru umowy; 6) W razie udzielania zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu względem Zamawiającego; 7) Odmowa zrealizowania przez Wykonawcę usług w ramach prawa opcji będzie uznane za nienależyte wykonanie umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - usługa uwierzytelnienia urządzeń pomiarowych, przygotowania, przeprowadzenia badań dozorowych, legalizacji, wzorcowania stacji paliw m.in. zbiorniki podziemne BS i ON , zbiorniki KSP-20 , odmierzacze paliw ciekłych typu P 2000 2P/2H, P1000 1P/1H, sondy pomiarowe w garnizonach Wędrzyn, Międzyrzecz, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Skwierzyna
Beschreibung: Część nr 3 - usługa uwierzytelnienia urządzeń pomiarowych, przygotowania, przeprowadzenia badań dozorowych, legalizacji, wzorcowania stacji paliw m.in. zbiorniki podziemne BS i ON , zbiorniki KSP-20 , odmierzacze paliw ciekłych typu P 2000 2P/2H, P1000 1P/1H, sondy pomiarowe w garnizonach Wędrzyn, Międzyrzecz, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Skwierzyna Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia i stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - usługa naprawy wyposażenia stacji paliw m.in. zbiorniki podziemne BS i ON, zbiorniki KSP-20, odmierzacze paliw ciekłych typu P 2000 2P/2H, P1000 1P/1H, sondy pomiarowe w garnizonach Wędrzyn, Międzyrzecz, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Skwierzyna
Beschreibung: Część nr 4 - usługa naprawy wyposażenia stacji paliw m.in. zbiorniki podziemne BS i ON, zbiorniki KSP-20, odmierzacze paliw ciekłych typu P 2000 2P/2H, P1000 1P/1H, sondy pomiarowe w garnizonach Wędrzyn, Międzyrzecz, Czerwieńsk, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Skwierzyna Wzór umowy załącznik nr 8 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia i stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w zakresie części 4 korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji) w zakresie usług związanych z naprawami, tj. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Prawo Zamówień Publicznych na poniższych warunkach: 1) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy, po zrealizowaniu zamówienia podstawowego w 100 %. 2) Maksymalna wielkość opcji wynosi 500 % zamówienia podstawowego. 3) O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem jego zakresu, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem, po wykorzystaniu całości środków z zamówienia podstawowego. 4) Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego; 5) Dopuszczalne jest wielokrotne udzielanie zamówień opcjonalnych, jednak łącznie do wielkości wskazanej w § 4 ust.4 wzoru umowy; 6) W razie udzielania zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu względem Zamawiającego; 7) Odmowa zrealizowania przez Wykonawcę usług w ramach prawa opcji będzie uznane za nienależyte wykonanie umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy.