2. Verfahren
Verfahren
Titel: CATM 4S Defensie
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit de levering van sanitaire artikelen en apparatuur (hierna: sanitaire supplies), schoonmaakartikelen en schoonmaakmiddelen, persoonlijke verzorgingsproducten (hierna: HPG-artikelen), damesverbandcontainers (hierna: DVC’s) en schoonloopmatten. Daarnaast omvat de Opdracht de levering en het onderhoud van vloerreinigingsmachines. Zie voor verdere beschrijving van de opdracht het Beschrijvend document. Perceel 1 Sanitaire gebruiksartikelen / Raming € 12.188.000,- / Maximale opdrachtwaarde € 24.376.000,-. Perceel 2 Schoonmaakmiddelen en -materialen / Raming € 17.266.000,- / Maximale opdrachtwaarde € 69.064.000,-. Perceel 3 Sanitaire services / Raming € 447.000,- / Maximale opdrachtwaarde € 894.000,-. Perceel 4 Vloerreinigingsmachines / Raming € 6.827.012,- / Maximale opdrachtwaarde € 10.240.518,-. Totaal geraamde waarde € 36.728.012,- Totaal maximale waarde € 104.574.518,- Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen. Zie voor verdere beschrijving van de hoeveelheid/omvang het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 201800303.048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: We hebben gekozen voor een openbare procedure. Dit geeft alle potentiële Inschrijvers voldoende tijd en mogelijkheid om een kwalitatief goede Inschrijving in te dienen en zorgt ervoor dat de hele markt de kans krijgt in te schrijven. Deze keuze is hoofdzakelijk gebaseerd op: • omvang van de opdracht; • transactiekosten; • aantal potentiële Inschrijvers; • gewenst eindresultaat; • complexiteit van de opdracht; • type van de opdracht en het karakter van de markt.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial, 33700000 Körperpflegeprodukte, 39713410 Bodenreinigungsmaschinen, 45232460 Sanitäre Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sanitaire gebruiksartikelen
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van sanitaire producten en de bijbehorende sanitaire hardware. Zie het Beschrijvend document voor verdere beschrijving van dit perceel. Perceel 1 Sanitaire gebruiksartikelen / Raming € 12.188.000 / Maximale opdrachtwaarde € 24.376.000, -. Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen. Zie voor verdere beschrijving van de hoeveelheid/omvang het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Schoonmaakartikelen en -middelen en persoonlijke verzorgingsproducten
Beschreibung: Dit perceel bestaat uit drie onderdelen: 1. Schoonmaakartikelen en –middelen 2. Persoonlijke verzorgingsproducten (HPG-artikelen) 3. Schoonmaak- en reinigingsmiddelen met een gevarenklasse van Deelnemer Zie het Beschrijvend document voor verdere beschrijving van dit perceel. Perceel 2 Schoonmaakmiddelen en -materialen / Raming € 17.266.000 / Maximale opdrachtwaarde € 69.064.000, - Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen. Zie voor verdere beschrijving van de hoeveelheid/omvang het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial, 39713410 Bodenreinigungsmaschinen, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 45232460 Sanitäre Anlagen
Los: LOT-0003
Titel: Damesverbandcontainers en schoonloopmatten
Beschreibung: Dit perceel betreft de dienstverlening rondom damesverbandcontainers en schoonloopmatten. Zie het Beschrijvend document voor verdere beschrijving van dit perceel. Perceel 3 Sanitaire services / Raming € 447.000 / Maximale opdrachtwaarde € 894.000, - Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen. Zie voor verdere beschrijving van de hoeveelheid/omvang het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Vloerreinigingsmachines
Beschreibung: Dit perceel betreft de koop, levering en het onderhoud van Vloerreinigingsmachines. Zie het Beschrijvend document voor verdere beschrijving van dit perceel. Perceel 4 Vloerreinigingsmachines / Raming € 6.827.012 / Maximale opdrachtwaarde € 10.240.518. Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen. Zie voor verdere beschrijving van de hoeveelheid/omvang het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 39713410 Bodenreinigungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial, 33700000 Körperpflegeprodukte, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 45232460 Sanitäre Anlagen
374635-2026 - Competition
Netherlands – Sanitary ware – CATM 4S Defensie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: CATM 4S Defensie
Internal identifier: 201800303.048
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44411000 Sanitary ware
Additional classification (cpv): 33141800 Dental consumables, 33700000 Personal care products, 39713410 Floor-cleaning machines, 45232460 Sanitary works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sanitaire gebruiksartikelen
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 33700000 Personal care products
Additional classification (cpv): 33141800 Dental consumables, 39713410 Floor-cleaning machines, 44411000 Sanitary ware, 45232460 Sanitary works
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Vloerreinigingsmachines
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 39713410 Floor-cleaning machines
Additional classification (cpv): 33141800 Dental consumables, 33700000 Personal care products, 44411000 Sanitary ware, 45232460 Sanitary works
Interne identificatiecode: 201800303.048
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
Aanvullende classificatie (cpv): 33141800 Verbruiksartikelen voor gebitsverzorging, 33700000 Producten voor persoonlijke verzorging, 39713410 Vloerreinigingsmachines, 45232460 Sanitaire installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33700000 Producten voor persoonlijke verzorging
Aanvullende classificatie (cpv): 33141800 Verbruiksartikelen voor gebitsverzorging, 39713410 Vloerreinigingsmachines, 44411000 Sanitair, 45232460 Sanitaire installaties
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 39713410 Vloerreinigingsmachines
Aanvullende classificatie (cpv): 33141800 Verbruiksartikelen voor gebitsverzorging, 33700000 Producten voor persoonlijke verzorging, 44411000 Sanitair, 45232460 Sanitaire installaties