2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę pakietów rusztowin oraz płyt narożnych osłonowych na potrzeby Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 470 fabrycznie nowych pakietów rusztowin N4, 100 fabrycznie nowych pakietów rusztowin N3, płyt narożnych osłonowych giętych o wymiarze 297x378 w ilości 32 szt., płyt pionowych zawieszanych o wymiarze 296x481 w ilości 32 szt., odlew staliwny końcowy szeroki o wymiarze 75x118 w ilości 20 szt., odlew staliwny końcowy wąski o wymiarze 37,5x118 w ilości 20 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711410 Bratöfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42320000 Abfallverbrennungsöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pakietów rusztowin oraz płyt narożnych osłonowych na potrzeby Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie