2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24-010.6 Pokračující kojenecká výživa – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení a ochraňování 25 tun stejného druhu pokračující kojenecké výživy (dále jen „kojenecká výživa“). Kojenecká výživa bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen na 2 samostatné části, a sice: Část 1: Dodávka a ochraňování 12,5 tun kojenecké výživy. Část 2: Dodávka a ochraňování 12,5 tun kojenecké výživy.
Interne Kennung: 09759/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - pokračující kojenecká výživa
Beschreibung: Část 1: Dodávka a ochraňování 12,5 tun kojenecké výživy.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - pokračující kojenecká výživa
Beschreibung: Část 2: Dodávka a ochraňování 12,5 tun kojenecké výživy.
Interne Kennung: 2