374682-2026 - Ergebnis
Polen – Patienten-Fernüberwachungssystem – Wyposażenie pracowni telemedycznej Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyposażenie pracowni telemedycznej Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni telemedycznej w kompleksowy system złożony z platformy telemedycznej oraz kompatybilnych aplikacji, zintegrowanych z urządzeniami do zdalnego monitoringu stanu zdrowia. Zamówienie obejmuje dostawę wraz z wniesieniem, montażem, zainstalowaniem i ustawieniem sprzętów do telemedycyny w wyznaczonej pracowni Collegium Medicum Akademii Mazowieckiej w Płocku. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z zasadą DNSH (Do No Significant Harm), o której mowa w art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, w odniesieniu do celów środowiskowych określonych w art. 9 tego rozporządzenia.
Vorherige Bekanntmachung240882-2026
Interne KennungDA.25.2.7.2026.MP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 33195200 Überwachungsstation, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelTelemedycyna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni telemedycznej w kompleksowy system złożony z platformy telemedycznej oraz kompatybilnych aplikacji, zintegrowanych z urządzeniami do zdalnego monitoringu stanu zdrowia. Zamówienie obejmuje dostawę wraz z wniesieniem, montażem, zainstalowaniem i ustawieniem sprzętów do telemedycyny w wyznaczonej pracowni Collegium Medicum Akademii Mazowieckiej w Płocku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu zamówienia „OPZ” stanowiący Dział II SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Dział III SWZ.
Interne Kennung1-DA.25.2.7.2026.MP