See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen van twee straatveegmachines
Beschreibung: Op heden zijn 2 van onze veegmachines nagenoeg volledig versleten. Om de kwaliteit van onze dienstverlening te kunnen blijven garanderen opteert het bestuur om deze veegmachines integraal te vervangen. De kosten om deze machines zijn op lange termijn niet te verantwoorden. Daarom kiest het bestuur om een nieuwe hedendaagse machines aan te kopen.
Interne Kennung: PPP0BM-540/6068/2025/AVH/TD/Fleet/Straatveegmachine
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/AVH/TD/Fleet/Straatveegmachine_1
Haupteinstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Niet gespecifieerd) Vereiste opties (Niet gespecifieerd)