2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie instalacji fotowoltaicznej w budynku Przedszkola nr 4 w Ustroniu w ramach zadań inwestycyjnych pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w mieście Ustroń” oraz „Modernizacja obiektu P-4 (dach)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 18,24 kW, magazynu energii o pojemności 10 kWh wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz prac związanych z modernizacją pokrycia dachowego z robotami towarzyszącymi w budynku Przedszkola nr 4 w Ustroniu przy ul. Wiśniowej 13 w ramach zadań inwestycyjnych pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w mieście Ustroń” oraz „Modernizacja obiektu P-4 (dach)”. Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną oraz uzgadniać na bieżąco z Zarządcą obiektu lub osobą przez niego wyznaczoną ze względu na charakter obiektu oraz Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego. Wykonawca jest zobowiązany do zgłoszenia w Tauron Dystrybucja podłączenia instalacji fotowoltaicznej oraz dokonać zawiadomienia organu Państwowej Straży Pożarnej o zakończeniu wykonania instalacji fotowoltaicznej i planowanego przystąpienia do jej użytkowania. Przed złożeniem oferty zaleca szczegółowe zapoznanie się z zakresem i charakterem prac. Wybrany wykonawca najpóźniej w dniu zawarcia umowy jest zobowiązany do przedstawienia kosztorysu szczegółowego na oferowane roboty. Po zakończeniu robót budowlano-instalacyjnych, należy sporządzić dokumentację powykonawczą zatwierdzoną przez Inspektora Nadzoru. Prace będą prowadzone na czynnym obiekcie. Zamówienie pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w mieście Ustroń” realizowane i współfinansowane jest w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację dla Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz w przedmiarze robót.
Interne Kennung: ZP.271.1.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09330000 Solarenergie, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 45000000 Bauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001