See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy. .
Vorherige Bekanntmachung: 523337-2024
Interne Kennung: 9/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0039
Titel: 34. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0040
Titel: 35. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0041
Titel: 36. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0042
Titel: 37. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0043
Titel: 38.Preparaty do początkowego żywienia
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy preparatów do początkowego żywienia zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0044
Titel: 39. Środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 39
Haupteinstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung
Los: LOT-0045
Titel: 40. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0046
Titel: 41. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 41
Los: LOT-0047
Titel: 42. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 42
Los: LOT-0048
Titel: 43. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 43
Los: LOT-0049
Titel: 44. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 44
Los: LOT-0050
Titel: 45. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 45
Los: LOT-0051
Titel: 46. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 46
Los: LOT-0052
Titel: 47. Środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego
Interne Kennung: Pakiet 47
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0053
Titel: 48. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 48
Los: LOT-0054
Titel: 49. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 49
Los: LOT-0055
Titel: 50. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 50
Los: LOT-0058
Titel: 51. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 51