2. Verfahren
Verfahren
Titel: BPzp.271.21.2026
Beschreibung: Świadczenie usług przeglądu i serwisu sprzętu rehabilitacyjnego tj. łóżek rehabilitacyjnych, podnośników transportowych oraz koncentratów tlenu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług przeglądu i serwisu sprzętu rehabilitacyjnego tj. łóżek rehabilitacyjnych, podnośników transportowych oraz koncentratów tlenu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu i serwisu sprzętu rehabilitacyjnego tj. łóżek rehabilitacyjnych, podnośników transportowych oraz koncentratów tlenu. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BPzp.271.21.2026