374868-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywna dostawa materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną sprzedaż oraz dostawę materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku do apteki szpitalnej w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia: 1) CZĘŚĆ 1-materiały medyczne nr 1, 2) CZĘŚĆ 2- materiały medyczne nr 2, 3) CZĘŚĆ 3-materiały medyczne nr 3, 4) CZĘŚĆ 4-materiały różne do EKG, USG,KTG; 5) CZĘŚĆ 5-cewniki, ostrza chirurgiczne, kanki; 6) CZĘŚĆ 6-cewniki Foley, cewniki do odsysania; 7) CZĘŚĆ 7-kaniule, 8) CZĘŚĆ 8-igły, 9) CZĘŚĆ 9-strzykawki, 10) CZĘŚĆ 10- filtry oddechowe, 11) CZĘŚĆ 11-materiały anestezjologiczne, 12) CZĘŚĆ 12-fartuchy, czepki, maski chirurgiczne; 13) CZĘŚĆ 14-etykiety i kalki do oprogramowania sterylizatorów i myjek, 14) CZĘŚĆ 15- obłożenie pola operacyjnego nr 2, 15) CZĘŚĆ 16-przyrządy do żywienia dojelitowego, 16) CZĘŚĆ 17-rurki intubacyjne, 17) CZĘŚĆ 18-rurki tracheostomijne, 18) CZĘŚĆ 19-worki do zbiórki moczu, 19) CZĘŚĆ 20-materiały różne na blok operacyjny nr 1, 20) CZĘŚĆ 21-materiały różne na blok operacyjny nr 2, 21) CZĘŚĆ 22-rękawy do sterylizacji folia-papier, 22) CZĘŚĆ 23-materiały do hemofiltracji nerek, 23) CZĘŚĆ 24-akcesoria do ssaków elektrycznych, 24) CZĘŚĆ 25-obłożenie pola operacyjnego nr 3, 25) CZĘŚĆ 26-zestaw do pomiaru metodą krwawą, 26) CZĘŚĆ 27-zestaw do odsysania w układzie zamkniętym, nebulizatory; 27) CZĘŚĆ 28-strzykawki do pomp infuzyjnych, 28) CZĘŚĆ 29-zestaw do wkłucia centralnego, 29) CZĘŚĆ 30-zestawy oddechowe, 30) CZĘŚĆ 31-system do nawilżania tlenu, 31) CZĘŚĆ 32-zestawy ginekologiczne, 32) CZĘŚĆ 33-ostrza jednorazowego użytku do strzygarek chirurgicznych, 33) CZĘŚĆ 34-igły i kaniule bezpieczne, 34) CZEŚĆ 35-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów laryngologicznych, 35) CZĘŚĆ 36-zestaw ciągłego znieczulenia zewnątrzoponowego, 36) CZEŚĆ 38-butelki z podłożami mikrobiologicznymi do posiewów krwi kompatybilne z aparatem bacT/Alert, 37) CZĘŚĆ 39-zestaw do pomp infuzyjnych, 38) CZEŚĆ 40-narzędzia jednorazowego użytku do zabiegów chirurgicznych, 39) CZĘŚĆ 41-akcesoria do drenażu, 40) CZĘŚĆ42-jednorazowe wkłady do podawania kontrastu do automatycznego wstrzykiwacza Medrad Stellant CT D, 41) CZĘŚĆ 43-zestaw do podciśnieniowego leczenia ran, 42) CZEŚĆ 44-podkłady higieniczne, 43) CZĘŚĆ 45-zestawy zabiegowe, 44) CZEŚĆ 46-materiały medyczne nr 4, 45) CZĘŚĆ 47-materiały medyczne nr 5, 46) CZEŚĆ 48-bielizna jednorazowego użytku, 47) CZĘŚĆ 49-zestaw do pobierania i transportu wymazów, 48) CZEŚĆ 50-materiały eksploatacyjne do sterylizacji, 49) CZĘŚĆ 52-materiały medyczne nr 7, 50) CZĘŚĆ 53-rękawice medyczne-diagnostyczne nr 1, 51) CZĘŚĆ 54-rękawice medyczne-chirurgiczne, 52) CZĘŚĆ 55-rękawice medyczne-diagnostyczne nr 2, 53) CZĘŚĆ 56-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 1, 54) CZĘŚĆ 57-zestawy zabiegowe, serwety; 55) CZĘŚĆ 58-probówki do zagęszczania kału, 56) CZĘŚĆ 59- materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 2, 57) CZĘŚĆ 60-ręczniki celulozowe, 58) CZĘŚĆ 61-cewniki pośrednie i drobny sprzęt jednorazowy, 59) CZĘŚĆ 62-gazowa linia pomiarowa, 60) CZĘŚĆ 63-jednorazowe maski krtaniowe, 61) CZĘŚĆ 64-przyrządy do przetaczania płynów w terapii infuzyjnej, 62) CZĘŚĆ 65-klipsy tytanowe, 63) CZĘŚĆ 66-ostrza jednorazowego użytku do zabiegów otolaryngologicznych, 64) CZĘŚĆ 67-elemeny zużywalne do wieży artroskopowej, 65) CZĘŚĆ 68-materiały medyczne nr 8, 66) CZĘŚĆ 69-zgłębniki żołądkowe, 67) CZĘŚĆ 70-akcesoria endoskopowe nr 2, 68) CZĘŚĆ 71-materiały eksploatacyjne do sterylizacji nadtlenkiem wodoru (H2O2), 69) CZĘŚĆ 72-akcesoria do sterylizacji, 70) CZĘŚĆ 73-kaniula pediatryczna, 71) CZĘŚĆ 74-żel do cewnikowania, 72) CZĘŚĆ 75-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 1, 73) CZĘŚĆ 76-systemy bezigłowe, 74) CZĘŚĆ 77-materiały zużywalne do zabiegów urologicznych, 75) CZĘŚĆ 78-worki laparoskopowe, 76) CZĘŚĆ 79-rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne, 77) CZĘŚĆ 80-materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 2, 78) CZĘŚĆ 81-gąbka hemostatyczna, 79) CZĘŚĆ 82-zestaw endoskopowy do tamowania krwawień, 80) CZĘŚĆ 83-strzykawki z solą fizjologiczną. 2. Szczegółowy opis poszczególnych CZĘŚCI zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungSOSA.ZP.3321.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1:materiały medyczne nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 1 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2: materiały medyczne nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 2 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ 3: materiały medyczne nr 3
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 3 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ 4:materiały różne do EKG, USG, KTG
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 4 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ 5: cewniki, ostrza chirurgiczne, kanki
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 5 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelCZĘŚĆ 6: cewniki Foley, cewniki do odsysania
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 6 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelCZĘŚĆ 7: kaniule
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 7 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelCZĘŚĆ 8:igły
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 8 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelCZĘŚĆ 9:strzykawki
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 9 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung9
LosLOT-0010
TitelCZĘŚĆ 10: filtry oddechowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 10 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelCZĘŚĆ 11: materiały anestezjologiczne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 11 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung11
LosLOT-0012
TitelCZĘŚĆ 12: fartuchy, czepki, maski chirurgiczne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 12 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung12
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
LosLOT-0013
TitelCZĘŚĆ 14-etykiety i kalki do oprogramowania sterylizatorów i myjek
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 14 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung13
LosLOT-0014
TitelCZĘŚĆ 15: obłożenie pola operacyjnego nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 15 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung14
LosLOT-0015
TitelCZĘŚĆ 16: przyrządy do żywienia dojelitowego
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 16 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung15
LosLOT-0016
TitelCZĘŚĆ 17: rurki intubacyjne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 17 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung16
LosLOT-0017
TitelCZĘŚĆ 18: rurki tracheostomijne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 18 zamówienia znajduje się w formularzu cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung17
LosLOT-0018
TitelCZĘŚĆ 19: worki do zbiórki moczu
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 19 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung18
LosLOT-0019
TitelCZĘŚĆ 20: materiały różne na blok operacyjny nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 20 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung19
LosLOT-0020
TitelCZĘŚĆ 21: materiały różne na blok operacyjny nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 21 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung20
LosLOT-0021
TitelCZĘŚĆ 22: rękawy do sterylizacji folia-papier
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 22 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung21
LosLOT-0022
TitelCZĘŚĆ 23: materiały do hemofiltracji nerek
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 23 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung22
LosLOT-0023
TitelCZĘŚĆ 24: akcesoria do ssaków elektrycznych
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 24 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung23
LosLOT-0024
TitelCZĘŚĆ 25: materiały różne na blok operacyjny nr 3
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 25 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung24
LosLOT-0025
TitelCZĘŚĆ 26: zestaw do pomiaru metodą krwawą
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 26 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung25
LosLOT-0026
TitelCZĘŚĆ 27: zestaw do odsysania w układzie zamkniętym, nebulizatory
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 27 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung26
LosLOT-0027
TitelCZĘŚĆ 28: strzykawki do pomp infuzyjnych
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 28 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung27
LosLOT-0028
TitelCZĘŚĆ 29: zestaw do wkłucia centralnego
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 29 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung28
LosLOT-0029
TitelCZĘŚĆ 30: zestawy oddechowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 30 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung29
LosLOT-0030
TitelCZĘŚĆ 31: system do nawilżania tlenu
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 31 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung30
LosLOT-0031
TitelCZĘŚĆ 32: zestawy ginekologiczne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 32 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung31
LosLOT-0032
TitelCZĘŚĆ 33: ostrza jednorazowego użytku do strzygarek chirurgicznych
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 33 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung32
LosLOT-0033
TitelCZĘŚĆ 34:igły i kaniule bezpieczne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 34 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung33
LosLOT-0034
TitelCZĘŚĆ 35: materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów laryngologicznych
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 35 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung34
LosLOT-0035
TitelCZĘŚĆ 36: zestaw ciągłego znieczulenia zewnątrzoponowego
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 36 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung35
LosLOT-0036
TitelCZĘŚĆ 38:butelki z podłożami mikrobiologicznymi do posiewów krwi kompatybilne z aparatem bacT/Alert
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 38 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung36
LosLOT-0037
TitelCZĘŚĆ 39:zestaw do pomp infuzyjnych
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 39 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung37
LosLOT-0038
TitelCZĘŚĆ 40: narzędzia jednorazowego użytku do zabiegów chirurgicznych
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 40 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung38
LosLOT-0039
TitelCZĘŚĆ 41: akcesoria do drenażu
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 41 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung39
LosLOT-0040
TitelCZĘŚĆ 42: jednorazowe wkłady do podawania kontrastu do automatycznego wstrzykiwacza Medrad Stellant CT D
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 42 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung40
LosLOT-0041
TitelCZĘŚĆ 43: zestaw do podciśnieniowego leczenia ran
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 43 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung41
LosLOT-0042
TitelCZĘŚĆ 44: podkłady higieniczne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 44 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung42
LosLOT-0043
TitelCZĘŚĆ 45: zestawy zabiegowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 45 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung43
LosLOT-0044
TitelCZĘŚĆ 46: materiały medyczne nr 4
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 46 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung44
LosLOT-0045
TitelCZĘŚĆ 47: materiały medyczne nr 5
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 47 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung45
LosLOT-0046
TitelCZĘŚĆ 48: bielizna jednorazowego użytku
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 48 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung46
LosLOT-0047
TitelCZĘŚĆ 49: zestaw do pobierania i transportu wymazów
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 49 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung47
LosLOT-0048
TitelCZĘŚĆ 50: materiały eksploatacyjne do sterylizacji
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 50 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung48
LosLOT-0049
TitelCZĘŚĆ 52:materiały medyczne nr 7
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 52 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung49
LosLOT-0050
TitelCZĘŚĆ 53:rękawice medyczne-diagnostyczne nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 53 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung50
LosLOT-0051
TitelCZĘŚĆ 54: rękawice medyczne-diagnostyczne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 54 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym– załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung51
LosLOT-0052
TitelCZĘŚĆ 55:rękawice medyczne-diagnostyczne nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 55 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung52
LosLOT-0053
TitelCZĘŚĆ 56:materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 56 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung53
LosLOT-0054
TitelCZĘŚĆ 57:zestawy zabiegowe, serwety
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 57 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung54
LosLOT-0055
TitelCZĘŚĆ 58:probówki do zagęszczania kału
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 58 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung55
LosLOT-0056
TitelCZĘŚĆ 59:materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów bariatrycznych nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 59 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung56
LosLOT-0057
TitelCZĘŚĆ 60:ręczniki celulozowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 60 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung57
LosLOT-0058
TitelCZĘŚĆ 61:cewniki pośrednie i drobny sprzęt jednorazowy
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 61 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung58
LosLOT-0059
TitelCZĘŚĆ 62:gazowa linia pomiarowa
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 62 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung59
LosLOT-0060
TitelCZĘŚĆ 63:jednorazowe maski krtaniowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 63 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung60
LosLOT-0061
TitelCZĘŚĆ 64: przyrządy do przetaczania płynów w terapii infuzyjnej
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 64 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung61
LosLOT-0062
TitelCZĘŚĆ 65:klipsy tytanowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 65 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung62
LosLOT-0063
TitelCZĘŚĆ 66:ostrza jednorazowego użytku do zabiegów otolaryngologicznych
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 66 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung63
LosLOT-0064
TitelCZĘŚĆ 67:elementy zużywalne do wieży artroskopowej
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 67 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung64
LosLOT-0065
TitelCZĘŚĆ 68:materiały medyczne nr 8
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 68 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung65
LosLOT-0066
TitelCZĘŚĆ 69:zgłębniki żołądkowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 69 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung66
LosLOT-0067
TitelCZĘŚĆ 70:akcesoria endoskopowe nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 70 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung67
LosLOT-0068
TitelCZĘŚĆ 71:materiały eksploatacyjne do sterylizacji nadtlenkiem wodoru (H2O)
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 71 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung68
LosLOT-0069
TitelCZĘŚĆ 72 :akcesoria do sterylizacji
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 72 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung69
LosLOT-0070
TitelCZĘŚĆ 73:kaniula pediatryczna
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 73 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung70
LosLOT-0071
TitelCZĘŚĆ 74:żel do cewnikowania
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 74 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung71
LosLOT-0072
TitelCZĘŚĆ 75: materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 75 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung72
LosLOT-0073
TitelCZĘŚĆ 76:systemy bezigłowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 76 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung73
LosLOT-0074
TitelCZĘŚĆ 77:materiały zużywalne do zabiegów urologicznych
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 77 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung74
LosLOT-0075
TitelCZĘŚĆ 78: worki laparoskopowe
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 78 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung75
LosLOT-0076
TitelCZĘŚĆ 79: rękawice medyczne chirurgiczno-ortopedyczne
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 79 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung76
LosLOT-0077
TitelCZĘŚĆ 80: materiały medyczne jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych nr 2
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 80 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung77
LosLOT-0078
TitelCZĘŚĆ 81: gąbka hemostatyczna
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 81 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung78
LosLOT-0079
TitelCZĘŚĆ 82: zestaw endoskopowy do tamowania krwawień
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 82 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung79
LosLOT-0080
TitelCZĘŚĆ 83:strzykawki z solą fizjologiczną
BeschreibungSzczegółowy opis CZĘŚCI 83 zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung80