2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud van de meetlocaties NMR en MONET
Beschreibung: Deze opdracht omvat het regulier beheer en onderhoud van apparatuur en projectmatige werkzaamheden op de meetlocaties van het Nationaal Meetnet Radioactiviteit (NMR) en het Monitoringsnetwerk (MONET). Dit betreft onder andere preventief en correctief onderhoud, periodieke testbronmetingen, kalibraties, kastverplaatsingen, het opzetten en opheffen van meetlocaties, het opnemen van nieuwe apparatuur in beheer, en incidentele beheerwerkzaamheden. Aanschaf van nieuwe apparatuur en kosten van reserveonderdelen vallen buiten de scope. De geraamde contractwaarde bedraagt € 3.000.000 exclusief BTW over een maximale looptijd van zes jaar, inclusief opties tot verlenging, uitbreidingen van het netwerk, jaarlijkse indexatie en een post voor risico/onvoorzien. Het betreft een overeenkomst voor dienstverlening op basis van een Europese aanbesteding, gericht op onderhoud, beheer en projectmatige werkzaamheden aan meetlocaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721600 Strahlenschutz
5. Los
Los: LOT-0000