2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości w pomieszczeniach szpitalnych, administracyjnych oraz terenów zewnętrznych, transportu wewnętrznego, współdziałania z personelem medycznym w zakresie opieki nad pacjentem
Beschreibung: Sprzątanie i utrzymanie czystości w pomieszczeniach szpitalnych, administracyjnych oraz terenów zewnętrznych, transportu wewnętrznego, współdziałania z personelem medycznym w zakresie opieki nad pacjentem
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja I 1. W przypadku ponownego uruchomienia oddziału szpitalnego znajdującego się na III piętrze budynku E i F w trakcie obowiązywania umowy, Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia dodatkowego zamówienia w ramach OPCJI I, która będzie polegała na dodaniu oddziału szpitalnego do zamówienia podstawowego tj. kompleksowej usługi sprzątania i dezynfekcji oraz transportu wewnątrzszpitalnego. Wykonawca zobowiązany jest w takim przypadku do kompleksowego świadczenia usługi na powyższym oddziale na warunkach określonych w SWZ. 2. Oddział szpitalny - powierzchnia 447,26 m2 – sale chorych, pokoje badań, gabinety lekarskie, toalety, łazienki, brudowniki, ciągi komunikacyjne, korytarze, kuchnia, magazynki. Opcja II 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia dodatkowego zamówienia w ramach OPCJI II, która będzie polegała na dodaniu pomieszczeń administracyjnych znajdujących się w odrębnym budynku administracyjnym oraz na III piętrze budynku B do zamówienia podstawowego. Zamówienie dodatkowe będzie polegać na kompleksowej usłudze sprzątania. Wykonawca zobowiązany jest w takim przypadku do kompleksowego świadczenia usługi w powyższych pomieszczeniach na warunkach określonych w SWZ. 2. Odrębny budynek administracyjny – powierzchnia 278,37 m2 – pomieszczenia administracyjno-biurowe, pomieszczenie socjalne, toalety, korytarze, klatka schodowa. 3. Pomieszczenia administracyjne w budynku B, III piętro -269,49 m2 – pomieszczenia administracyjno-biurowe, pomieszczenie socjalne, toalety, korytarze, klatka schodowa. 4. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem Zamawiającego a nie zobowiązaniem. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach „prawa opcji” uzależnione jest od ponownego uruchomienia oddziału szpitalnego znajdującego się na III piętrze budynku E i F oraz ponownego uruchomienia pomieszczeń administracyjnych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 5. Opcja uruchamia się poprzez złożenie Wykonawcy stosownego zawiadomienia drogą elektroniczną wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej Wykonawcy. Skorzystanie z tego uprawnienia przez Zamawiającego nie oznacza zmiany umowy i nie wymaga aneksu. 6. Świadczenie usługi w ramach opcji następować będzie od pierwszego dnia miesiąca tj. w okresach pełnych miesięcy kalendarzowych. 7. Zamawiający za wykonanie kompleksowej usługi w ramach prawa opcji będzie wypłacał wynagrodzenie miesięczne w wysokości wskazanej przez Wykonawcę w formularzu cenowym.