See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 252-12.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych w ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 355936-2025
Interne Kennung: 702600353
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 252-12 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE NR 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163000 Rohrleitungen und Formstücke
Los: LOT-0002
Titel: LOT-0002
Interne Kennung: ZADANIE NR 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT-0003
Interne Kennung: ZADANIE NR 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT-0004
Interne Kennung: ZADANIE NR 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT-0005
Interne Kennung: ZADANIE NR 5
Los: LOT-0006
Titel: LOT-0006
Interne Kennung: ZADANIE NR 6