See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażanie serwerowni
Beschreibung: Doposażanie serwerowni, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Wyposażenie serwerowni - zakup systemu kontroli dostępu do serwerowni (1 szt.); 2) Wyposażenie serwerowni - zakup szafy RACK z modułem gaszenia (1 szt.); 3) Wyposażenie serwerowni - zakup systemu monitoringu parametrów środowiskowych (1 szt.); 4) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do zaproszenia – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: GK.271.08.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48219100 Gateway-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 31213300 Kabelverteilschrank, 35121700 Alarmsysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: oposażanie serwerowni, w skład której wchodzą następujące elementy zamówienia: 1) Wyposażenie serwerowni - zakup systemu kontroli dostępu do serwerowni (1 szt.); 2) Wyposażenie serwerowni - zakup szafy RACK z modułem gaszenia (1 szt.); 3) Wyposażenie serwerowni - zakup systemu monitoringu parametrów środowiskowych (1 szt.); 4) Dostawa powyższego sprzętu obejmuje jego dostawę, instalację i konfigurację. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do zaproszenia – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).