See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup energii elektrycznej dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia zakup energii elektrycznej dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r. przez okres 24 miesięcy i obowiązuje nie wcześniej niż od dnia 1 lipca 2026 r. 2.Załącznik nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) szczegółowo określa przedmiot zamówienia i obejmuje dostawy energii elektrycznej do punktów poboru energii dla 121 obiektów Policji województwa podkarpackiego. 3.Szczegóły zakupu energii elektrycznej wg grup taryfowych zawiera Formularz ofertowy – załącznik nr 2 do SWZ. 4.Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy wynosi 9893,646 MWh (szczegółowe zestawienie zawiera Załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia). 5.Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawierają Projektowane Postanowienia Umowy – Załącznik nr 3 do SWZ. 6.Wszystkie załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowią jej integralną część. 7.Stosowne Pełnomocnictwo do reprezentowania Zamawiającego przed OSD zostanie przekazane z dniem zawarcia umowy sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usługi bilansowania handlowego. 8.Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV) : 09300000 – 2 – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 09310000 – 5 – Elektryczność 9.Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot zamówienia przy dołożeniu najwyższej staranności uwzględniającej profesjonalny charakter świadczonych przez niego usług oraz zgodnie z postanowieniami umowy oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 10.Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części z uwagi na charakter i zakres dostaw. Kumulacja wolumenu w ramach jednej części przedmiotu zamówienia umożliwia uzyskanie bardziej atrakcyjnych stawek jednostkowych dla dostaw energii. Podział zamówienia na części z uwagi na charakter przedmiotu dostaw groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia. W przypadku zawarcie umowy z jednym Wykonawcą zracjonalizuje przebieg umowy od strony Zamawiającego. Podział zamówienia na części z uwagi na charakter przedmiotu dostaw groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia. Niedokonanie podziału na części nie narusza konkurencji, nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Ponadto przy decyzji której nie można przewidzieć tj. likwidacji Posterunku Policji umowa zawarta tylko na jeden punkt poboru energii elektrycznej i koniecznością wypowiedzenia umowy skutkowałaby nałożeniem kar finansowych dla Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 168878-2026
Interne Kennung: ZP/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup energii elektrycznej dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia zakup energii elektrycznej dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r. przez okres 24 miesięcy i obowiązuje nie wcześniej niż od dnia 1 lipca 2026 r. 2.Załącznik nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) szczegółowo określa przedmiot zamówienia i obejmuje dostawy energii elektrycznej do punktów poboru energii dla 121 obiektów Policji województwa podkarpackiego. 3.Szczegóły zakupu energii elektrycznej wg grup taryfowych zawiera Formularz ofertowy – załącznik nr 2 do SWZ. 4.Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy wynosi 9893,646 MWh (szczegółowe zestawienie zawiera Załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia). 5.Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawierają Projektowane Postanowienia Umowy – Załącznik nr 3 do SWZ. 6.Wszystkie załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia stanowią jej integralną część. 7.Stosowne Pełnomocnictwo do reprezentowania Zamawiającego przed OSD zostanie przekazane z dniem zawarcia umowy sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usługi bilansowania handlowego. 8.Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV) : 09300000 – 2 – Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa 09310000 – 5 – Elektryczność 9.Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot zamówienia przy dołożeniu najwyższej staranności uwzględniającej profesjonalny charakter świadczonych przez niego usług oraz zgodnie z postanowieniami umowy oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 10.Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiającynie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części z uwagi na charakter i zakres dostaw. Kumulacja wolumenu w ramach jednej części przedmiotu zamówienia umożliwia uzyskanie bardziej atrakcyjnych stawek jednostkowych dla dostaw energii. Podział zamówienia na części z uwagi na charakter przedmiotu dostaw groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia. W przypadku zawarcie umowy z jednym Wykonawcą zracjonalizuje przebieg umowy od strony Zamawiającego. Podział zamówienia na części z uwagi na charakter przedmiotu dostaw groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia. Niedokonanie podziału na części nie narusza konkurencji, nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Ponadto przy decyzji której nie można przewidzieć tj. likwidacji Posterunku Policji umowa zawarta tylko na jeden punkt poboru energii elektrycznej i koniecznością wypowiedzenia umowy skutkowałaby nałożeniem kar finansowych dla Zamawiającego.