2. Verfahren
Verfahren
Titel: wykonanie dokumentacji projektowej w oparciu o pracę konkursową na opracowanie koncepcji architektoniczno- urbanistycznej dla zadania p.n. „Budowa obiektu wystawienniczo-edukacyjnego” na terenie Muzeum
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest wykonanie dokumentacji projektowej w oparciu o pracę konkursową na opracowanie koncepcji architektoniczno- urbanistycznej dla zadania p.n. „Budowa obiektu wystawienniczo-edukacyjnego” na terenie Muzeum Treblinka. Niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy (1941-1944) wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego. 2. Dokumentacja projektowa obejmuje zbiór opracowań projektowych takich jak: koncepcja wielobranżowa, Projekt budowlany, Projekt wykonawczy, przedmiary, kosztorysy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIORB), wraz z niezbędnymi opracowaniami, pozwoleniami, uzgodnieniami i opiniami. Dokumentacja winna być przygotowana w celu: uzyskania pozwolenia na budowę, przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych, realizacji robót budowlanych, a także dostawy wyposażenia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej w oparciu o pracę konkursową na opracowanie koncepcji architektoniczno- urbanistycznej dla zadania p.n. „Budowa obiektu wystawienniczo- edukacyjnego” na terenie Muzeum Treblinka. Niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy (1941-1944) wraz z prowadzeniem nadzoru autorskiego. 2. Dokumentacja projektowa obejmuje zbiór opracowań projektowych takich jak: koncepcja wielobranżowa, Projekt budowlany, Projekt wykonawczy, przedmiary, kosztorysy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIORB), wraz z niezbędnymi opracowaniami, pozwoleniami, uzgodnieniami i opiniami. Dokumentacja winna być przygotowana w celu: uzyskania pozwolenia na budowę, przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych, realizacji robót budowlanych, a także dostawy wyposażenia. 3. Szczegółowy zakres – etapy i terminy realizacji przedmiotu umowy zawarto w § 2 niniejszej umowy. 4. Dokumentacja powinna być wykonana zgodnie z: a) opisem przedmiotu konkursu na opracowanie koncepcji architektoniczno- urbanistycznej dla zadania p.n. „Budowa obiektu wystawienniczo-edukacyjnego” na terenie Muzeum Treblinka. Niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy (1941-1944), b) pracą złożoną przez Wykonawcę w konkursie, c) wytycznymi Sądu Konkursowego i Zamawiającego, d) wszelkimi wymogami prawa i wiedzy mającymi zastosowanie do przedmiotu umowy.