See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kanalizace a ČOV pro obec Horní Kruty a místní části Dolní Kruty, Přestavlky a Bohouňovice II.
Beschreibung: Předmětem díla je vybudování splaškové kanalizace v obci Horní Kruty, Dolní Kruty, Přestavlky a Bohouňovice II a nové mechanicko-biologické čistírny odpadních vod Horní Kruty s kapacitou 600 EO. Dojde k vybudování komplexní stokové sítě, která bude odvádět splaškové vody na čistírnu odpadních vod. Pro nové čerpací stanici ČSOV č. 1 – 6 budou vybudovány nové přípojky NN, pro novou ČOV bude vybudována příjezdová komunikace a s ní v souběhu přípojka NN.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001