See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nábytku a IT vybavení v souvislosti se stavebními úpravami prostorů základní školy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky v části A je pořízení nábytku a dalšího interiérového vybavení pro budovy základní školy včetně montáže a rozmístění v budovách zadavatele. Předmětem veřejné zakázky v části B je pořízení IT vybavení pro budovy základní školy včetně jeho montáže, instalace, odzkoušení a rozmístění v budovách zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 38652120 Videoprojektoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení nábytku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky v části A je pořízení nábytku a dalšího interiérového vybavení pro budovy základní školy včetně montáže a rozmístění v budovách zadavatele.
Interne Kennung: Část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Los: LOT-0002
Titel: Pořízení IT vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky v části B je pořízení IT vybavení pro budovy základní školy včetně jeho montáže, instalace, odzkoušení a rozmístění v budovách zadavatele.
Interne Kennung: Část B
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 38652120 Videoprojektoren