375065-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów opatrunkowych, płynów infuzyjnych, pakietów porodowych, elektrod EKG oraz jednorazowych wyrobów medycznych do urządzeń diagnostycznych dla WSRM w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów opatrunkowych, płynów infuzyjnych, pakietów porodowych, elektrod EKG oraz jednorazowych wyrobów medycznych do urządzeń diagnostycznych dla WSRM w Łodzi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przez okres 12 miesięcy materiałów opatrunkowych, płynów infuzyjnych, pakietów porodowych, elektrod EKG oraz jednorazowych wyrobów medycznych do urządzeń diagnostycznych dla WSRM w Łodzi
Interne KennungDNA.ZP.260.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 – materiały opatrunkowe
BeschreibungMateriały opatrunkowe
Interne KennungZadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 – płyny infuzyjne
BeschreibungPłyny infuzyjne
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 – pakiety porodowe
BeschreibungPakiety porodowe
Interne KennungZadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 – elektrody EKG
BeschreibungElektrody EKG
Interne KennungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 – jednorazowe wyroby medyczne do urządzeń diagnostycznych Zoll, Smiths, Stephan
BeschreibungJednorazowe wyroby medyczne do urządzeń diagnostycznych Zoll, Smiths, Stephan
Interne KennungZadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 – jednorazowe wyroby medyczne do urządzeń diagnostycznych Drager
BeschreibungJednorazowe wyroby medyczne do urządzeń diagnostycznych Drager
Interne KennungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 – materiały opatrunkowe
Interne KennungZadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 – gaziki do dezynfekcji
BeschreibungGaziki do dezynfekcji
Interne KennungZadanie 8