See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/27 - Žiželice obchvat a přemostění
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace stavby „I/27 Žiželice obchvat a přemostění“, která spočívá v překládce stávající pozemní komunikace I. třídy I/27 do nové trasy v návrhové kategorii dvoupruhové silnice S 11,5 celkové délky 2,920 kilometrů.
Interne Kennung: 08PT-001052
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace stavby „I/27 Žiželice obchvat a přemostění“, která spočívá v překládce stávající pozemní komunikace I. třídy I/27 do nové trasy v návrhové kategorii dvoupruhové silnice S 11,5 celkové délky 2,920 kilometrů