2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia socjalno-bytowego w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w celu poprawy dostępności do opieki długoterminowej na terenie powiatu starg.....”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia socjalno-bytowego w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w celu poprawy dostępności do opieki długoterminowej na terenie powiatu stargardzkiego”. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia dokonywana będzie zgodnie z wymaganiami określonymi w Załącznikach do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 2 oraz 3 do SWZ. 4. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: 7/UE/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W postępowaniu o udzielenie zamówienia zastosowano skrócony termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39512000 Bettwäsche, 39515400 Sichtschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia socjalno-bytowego w ramach realizacji inwestycji pn. „Budowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w celu poprawy dostępności do opieki długoterminowej na terenie powiatu stargardzkiego”.