375083-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Vnitřní konektivita školy – SPŠ, Ostrava-Vítkovice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vnitřní konektivita školy – SPŠ, Ostrava-Vítkovice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka strukturované kabeláže v celém objektu SPŠ dle výkresové dokumentace; demontáž stávající kabeláže kat. 5 v učebnách včetně kabelových tras; demontáž stávajících racků a montáž nových a dodávka aktivních prvků do všech racků. Zmapování stávajících rozvodů kat. 6 a přepojení včetně patchpanelů do nových racků. Veřejná zakázka je v souladu s ust. § 35 ZZVZ rozdělena na 2 části, a to následovně: 1) Část 1 veřejné zakázky zahrnuje dodávku ICT techniky (aktivních prvků). Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, technické specifikaci a položkovém rozpočtu/výkazu výměr pro část 1 veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.1, 2.1 a 3.1 zadávací dokumentace. 2) Část 2 veřejné zakázky zahrnuje dodávku a montáž strukturované kabeláže a kabelových tras slaboproudých rozvodů. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, projektové dokumentaci a položkovém rozpočtu/výkazu výměr pro část 2 veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.2, 2.2 a 3.2 zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32421000 Netzverkabelung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vnitřní konektivita školy – SPŠ, Ostrava-Vítkovice - část 1
Beschreibung: 1) Část 1 veřejné zakázky zahrnuje dodávku ICT techniky (aktivních prvků). Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, technické specifikaci a položkovém rozpočtu/výkazu výměr pro část 1 veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.1, 2.1 a 3.1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0002
Titel: Vnitřní konektivita školy – SPŠ, Ostrava-Vítkovice - část 2
Beschreibung: 2) část 2 veřejné zakázky zahrnuje dodávku a montáž strukturované kabeláže a kabelových tras slaboproudých rozvodů. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách, projektové dokumentaci a položkovém rozpočtu/výkazu výměr pro část 2 veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.2, 2.2 a 3.2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: část 2
Haupteinstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen