2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony
Beschreibung: Dostawy energii elektrycznej
Vorherige Bekanntmachung: 208272-2025
Interne Kennung: 12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w II połowie roku 2025, w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) dla COS-OPO we Władysławowie
Menge: 748