See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 części: Część nr 1 – Leki, Część nr 2 – Heparyny drobnocząsteczkowe, Część nr 3 – Antybiotyki, Część nr 4 – Leki działające na OUN, Część nr 5 – Płyny infuzyjne, Część nr 6 – Produkty do żywienia dojelitowego (1), Część nr 7 – Produkty do żywienia dojelitowego (2), Część nr 8 – Produkty do żywienia dojelitowego (3), Część nr 9 – Produkty do żywienia dojelitowego (4), Część nr 10 – Produkty do żywienia dojelitowego (5), Część nr 11 – Produkty do żywienia dojelitowego (6), Część nr 12 – Produkt żywieniowy, Część nr 13 – Produkt żywieniowy (2), Część nr 14 – Produkt żywieniowy (3).
Interne Kennung: ZP 6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 1 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (leków). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ustawy, zgodnie z § 7 ust. 10 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. W przypadku zakupu przez ZAMAWIAJĄCEGO towaru w ilości wskazanej w załączniku nr 1 do niniejszej umowy przed upływem okresu wskazanego w §8 ust. 1 i istnienia po stronie ZAMAWIAJĄCEGO zapotrzebowania na większą ilość tego towaru. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji na piśmie. Maksymalna wartość opcji wyniesie nie więcej niż 20% - zwiększenie wartości wskazanej w § 4 wzoru umowy
Los: LOT-0002
Titel: Heparyny drobnocząsteczkowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 2 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (heparyn drobnocząsteczkowych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Antybiotyki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 3 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (antybiotyków). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Leki działające na OUN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 4 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (leków działających na OUN). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0008
Titel: Płyny infuzyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 5 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (płynów infuzyjnych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0011
Titel: Produkty do żywienia dojelitowego (1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 6 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktów do żywienia dojelitowego (1)). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0012
Titel: Produkty do żywienia dojelitowego (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 7 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktów do żywienia dojelitowego (2)). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0013
Titel: Produkty do żywienia dojelitowego (3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 8 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktów do żywienia dojelitowego (3)). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0014
Titel: Produkty do żywienia dojelitowego (4)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 9 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktów do żywienia dojelitowego (4)). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0015
Titel: Produkty do żywienia dojelitowego (5)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 10 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktów do żywienia dojelitowego (5)). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0016
Titel: Produkty do żywienia dojelitowego (6)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 11 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktów do żywienia dojelitowego (6)). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0017
Titel: Produkt żywieniowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 12 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktu żywieniowego). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 12
Haupteinstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
Los: LOT-0018
Titel: Produkt żywieniowy (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 13 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktu żywieniowego (2)). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0019
Titel: Produkt żywieniowy (3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 14 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (produktu żywieniowego (3)). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 14