2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění nemovitého a movitého majetku a odpovědnosti za újmu statutárního města Pardubice na období 4 let
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v pojištění majetku a odpovědnosti za újmu, pojištění motorových vozidel a hromadné úrazové pojištění při akcích pořádaných zadavatelem na období 4 let. Podrobnou specifikací předmětu plnění veřejné zakázky obsahují přílohy zadávací dokumentace vypracované společností CZECH INSURANCE AGENCY s.r.o., IČO: 25943081, se sídlem Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice.
Interne Kennung: IS/001/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v rámci nárůstu nebo poklesu pojišťovaného majetku nebo rozsahu pojištění odpovědnosti za škodu. K navýšení závazku zadavatele dle ustanovení § 100 odst. 1 zákona může dojít zejména v případě dokončení investice, která prokazatelně navyšuje celkovou hodnotu majetku zadavatele, k snížení závazku zadavatele dle ustanovením § 100 odst. 1 zákona může dojít zejména v případě prodeje majetku města, kdy takový prodej prokazatelně snižuje celkovou hodnotu majetku zadavatele.