See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ Z EGZAMINEM I UZYSKANIEM CERTYFIKATÓW NA POTRZEBY PROJEKTU „GDAŃSK MIASTEM ZAWODOWCÓW – ETAP II” - CZĘŚĆ I
Beschreibung: ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE SZKOLEŃ W BRANŻY TRANSPORT, LOGISTYKA I MOTORYZACJA WRAZ Z EGZAMINEM I UZYSKANIEM CERTYFIKATÓW NA POTRZEBY PROJEKTU „GDAŃSK MIASTEM ZAWODOWCÓW – ETAP II” - CZĘŚĆ I
Interne Kennung: 2/01/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie na usługi społeczne
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przeszkolenie w zakresie problematyki ochrony na statku (security awarness) wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski dla 45 osób; Zadanie 2: Przeszkolenie dla członków załóg z przydzielonymi obowiązkami w zakresie ochrony wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski dla 45 osób; Zadanie 3: Szkolenie przygotowującego do egzaminu, wraz z uzyskaniem świadectwa zintegrowany kurs bezpieczeństwa STCW dla 45 osób;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Szkolenie w zakresie bezpiecznej eksploatacji zbiornikowców do przewozu gazów skroplonych – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski dla 70 osób; Zadanie 2: Szkolenie w zakresie eksploatacji zbiornikowców do przewozu produktów naftowych oraz chemikaliów – stopień podstawowy wraz z uzyskaniem certyfikatu wydanego przez Urząd Morski dla 70 osób;
Beschreibung: Łącznie 140 jednostek szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa. Każde zadanie w podziale na 3 grupy po około 23 osoby dla każdego zadania. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji i zwiększenia liczby planowanych do przeszkolenia osób o maksymalnie 10 w każdym zadaniu bez zwiększania liczby grup.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kurs Radiooperator łączności bliskiego zasięgu SRC wraz z uzyskaniem certyfikatu SRC wydanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej dla 28 osób
Beschreibung: Łącznie dla 28 uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w podziale na 3 grupy po około 10 osób. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji i zwiększenia liczby planowanych do przeszkolenia osób o maksymalnie 4 bez zwiększania liczby grup
Interne Kennung: 3