375183-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sortier- und Siebmaschinen – Mobilní třídící stroj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobilní třídící stroj
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka nového mobilního třídícího stroje pro třídění ze silnic sebraného posypového a dalšího materiálu po zimní údržbě (kamenivo frakce 4-8 mm, písek frakce 0-8 mm, zemina, organické materiály), který odpovídá technické specifikaci dle přílohy č. 3 zadávací dokumentace – Technická specifikace a tabulka dodávek k ocenění (dále jen „Stroj“ nebo „Předmět plnění“), přičemž předmětem plnění je též doprava Stroje do místa plnění uvedeného v čl. 3.2 zadávací dokumentace, odzkoušení Stroje a zaškolení obsluhy Stroje. Zadavatel pro vyloučení pochybností výslovně uvádí, že v souladu se závazným návrhem Smlouvy je součástí plnění rovněž poskytování bezplatného záručního servisu, a dále pravidelných záručních servisních prohlídek strojů (garanční servis) a běžného servisu za ceny v souladu s aktuálním ceníkem dodavatele (v podrobnostech viz závazný návrh smlouvy). Všechny servisní zásahy na Stroji budou po dobu záruční doby provedeny do max. reakční doby uvedené v čl. 7.11 závazného návrhu Smlouvy, a to v aktuálním místě umístění Stroje na střediscích či deponiích umístěných na území Libereckého kraje. Více viz ZD.
Interne KennungZ25012
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
LosLOT-0001