2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych pojazdów do gospodarki odpadami wraz z usługą finansowania w formie leasingu operacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia udzielanego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na potrzeby którego sporządzono niniejszy dokument zamówienia, jest dostawa odpowiednio fabrycznie nowych lub używanych specjalistycznych pojazdów do gospodarki odpadami wraz z usługą finansowania w formie leasingu operacyjnego. 2. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1) Część I – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka dwukomorowa; 2) Część II – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka dwukomorowa; 3) Część III – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu hakowiec o DMC 26 ton; 4) Część IV – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu hakowiec o DMC 18 ton; 5) Część V – dostawa fabrycznie nowego pojazdu do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu wywrotka (siatkowiec); 6) Część VI – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton; 7) Część VII – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 18 ton. 2. Podstawowe warunki leasingu (dot. wszystkich części zamówienia): 1) Rodzaj leasingu: leasing operacyjny; 2) Czas trwania leasingu: 48 następujących po sobie miesięcy (4 lata), licząc od daty prze-kazania przedmiotu leasingu potwierdzonej protokołem zdawczo–odbiorczym; 3) Waluta rozliczeń: leasing rozliczany w polskich złotych (PLN); 4) Liczba rat leasingowych: 47; 5) Raty leasingowe: raty leasingowe płatne miesięcznie. Oprocentowanie zmienne: WIBOR 1M + marża Wykonawcy, przy czym marża jest stała w całym okresie obowiązywania umowy. Część odsetkowa raty ulega zmianie odpowiednio do zmian stawki WIBOR 1M w stosunku do stawki przyjętej do kalkulacji oferty. Wykonawca w ofercie wskaże wyso-kość marży oraz przyjętą stawkę WIBOR 1M (z daty na 7 dni poprzedzającej datę wszczęcia postępowania); 6) Opłata wstępna: 10% ceny netto przedmiotu leasingu, powiększona o podatek VAT; 7) Wartość wykupu/ opłaty końcowej: 10% ceny netto przedmiotu leasingu, powiększona o podatek VAT; 8) Koszty leasingu w cenie oferty: Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofer-ty całkowity koszt leasingu, obejmujący wszelkie opłaty, prowizje i inne należności wy-nikające z umowy leasingu oraz harmonogramu opłat; 9) Harmonogram płatności: raty leasingowe uiszczane będą w terminach comiesięcznych, licząc od miesiąca następującego po odbiorze przedmiotu leasingu. Zamawiający będzie uiszczać raty na podstawie harmonogramu finansowego stanowiącego integralną część umowy leasingowej; 10) Ubezpieczenie: Zamawiający dokona ubezpieczenia pojazdu w wymaganym zakresie na własny koszt. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony i opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej „PPU”), odpowiednio dla poszczególnych części zamówienia, stanowiących Załączniki nr 3.1-3.2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 34144511 Müllfahrzeuge, 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen, 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia udzielanego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na potrzeby którego sporządzono niniejszy dokument zamówienia, jest dostawa odpowiednio fabrycznie nowych lub używanych specjalistycznych pojazdów do gospodarki odpadami wraz z usługą finansowania w formie leasingu operacyjnego. 2. Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje: 1) Część I – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka dwukomorowa; 2) Część II – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka dwukomorowa; 3) Część III – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu hakowiec o DMC 26 ton; 4) Część IV – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu hakowiec o DMC 18 ton; 5) Część V – dostawa fabrycznie nowego pojazdu do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu wywrotka (siatkowiec); 6) Część VI – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 26 ton; 7) Część VII – dostawa fabrycznie nowego lub używanego pojazdu ciężarowego do zbierania i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka jednokomorowa o DMC 18 ton. 3. Podstawowe warunki leasingu (dot. wszystkich części zamówienia): 1) Rodzaj leasingu: leasing operacyjny; 2) Czas trwania leasingu: 48 następujących po sobie miesięcy (4 lata), licząc od daty prze-kazania przedmiotu leasingu potwierdzonej protokołem zdawczo–odbiorczym; 3) Waluta rozliczeń: leasing rozliczany w polskich złotych (PLN); 4) Liczba rat leasingowych: 47; 5) Raty leasingowe: raty leasingowe płatne miesięcznie. Oprocentowanie zmienne: WIBOR 1M + marża Wykonawcy, przy czym marża jest stała w całym okresie obowiązywania umowy. Część odsetkowa raty ulega zmianie odpowiednio do zmian stawki WIBOR 1M w stosunku do stawki przyjętej do kalkulacji oferty. Wykonawca w ofercie wskaże wyso-kość marży oraz przyjętą stawkę WIBOR 1M (z daty na 7 dni poprzedzającej datę wszczęcia postępowania); 6) Opłata wstępna: 10% ceny netto przedmiotu leasingu, powiększona o podatek VAT; 7) Wartość wykupu/ opłaty końcowej: 10% ceny netto przedmiotu leasingu, powiększona o podatek VAT; 8) Koszty leasingu w cenie oferty: Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofer-ty całkowity koszt leasingu, obejmujący wszelkie opłaty, prowizje i inne należności wy-nikające z umowy leasingu oraz harmonogramu opłat; 9) Harmonogram płatności: raty leasingowe uiszczane będą w terminach comiesięcznych, licząc od miesiąca następującego po odbiorze przedmiotu leasingu. Zamawiający będzie uiszczać raty na podstawie harmonogramu finansowego stanowiącego integralną część umowy leasingowej; 10) Ubezpieczenie: Zamawiający dokona ubezpieczenia pojazdu w wymaganym zakresie na własny koszt. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony i opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej „PPU”), odpowiednio dla poszczególnych części zamówienia, stanowiących Załączniki nr 3.1-3.2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen, 34144511 Müllfahrzeuge, 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 66114000 Finanzierungs-Leasing