2. Verfahren
Verfahren
Titel: System do zarządzania obiegiem narzędzi chirurgicznych i sprzętu medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemu do zarządzania obiegiem narzędzi chirurgicznych i sprzętu medycznego dalej „przedmiotem zamówienia ”. 2.Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż i dostawę: a) systemu zarządzania i rejestracji obiegu narzędzi w centralnej sterylizacji wraz z udzieleniem licencji b) oznakowanie narzędzi c) komputery AIO wraz z akcesoriami d) Skanery kodów e) Drukarki etykiet f) Urządzenie wielofunkcyjne g) Skanery dokumentów 3.Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu parametrów wymaganych (zał. nr 2 do SWZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiące Rozdział II SWZ. 4.Zamawiający wymaga aby Wykonawca realizując przedmiot umowy działał zgodnie z zasadą „nie czyń poważnej szkody” (DNSH), określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 w tym w szczególności: • zapewnił, że urządzenia spełniają wymagania w zakresie energooszczędności, • zapewnił posiadanie wymaganych certyfikatów środowiskowych, • zapewnił minimalizację emisji i oddziaływań na środowisko, • odebrał i zagospodarował odpady powstałe w trakcie dostawy, instalacji lub serwisowania zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami (zapobieganie, ponowne użycie, recykling, odzysk, unieszkodliwianie), • transport i instalacja urządzeń zostały przeprowadzone w sposób minimalizujący wpływ na środowisko. 5.Zamówienie składa się z 1 zadania. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. W celu zapewnienia kompleksowej realizacji zamówienia dostawa, instalacja i uruchomienie systemu informatycznego wraz z dostawą niezbędnego sprzętu medycznego musi być zgodna z oprogramowaniem i usługą oznakowania narzędzi. Powyższe uniemożliwia podział na zadania. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia, licząc od dnia podpisania umowy – w okresie do 30 dni kalendarzowych, przy czym dzień podpisania umowy nie jest wliczany do terminu realizacji. Okres realizacji stanowi jedno z kryterium oceny ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 324147-2026
Interne Kennung: ZP.220.73.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Realizacja programu KPO, konieczność szybkiej realizacji procedury przetargowej ze względu na zagrożenie utraty dofinansowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: zadanie 1