375264-2026 - Ergebnis
Polen – Stromversorgung – Dystrybucja energii elektrycznej przeznaczonej na potrzeby zasilania i oświetlenia inwestycji pn.: „Budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie. Zadanie 4: w. Skórowo (bez węzła) – w. Leśnice (z węzłem)” będącej w obszarze oddziaływania Operatora Sieci Dystrybucyjnej z podziałem na części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDystrybucja energii elektrycznej przeznaczonej na potrzeby zasilania i oświetlenia inwestycji pn.: „Budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie. Zadanie 4: w. Skórowo (bez węzła) – w. Leśnice (z węzłem)” będącej w obszarze oddziaływania Operatora Sieci Dystrybucyjnej z podziałem na części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej przeznaczonej na potrzeby zasilania i oświetlenia inwestycji pn.: „Budowa drogi ekspresowej S6 na odcinku Słupsk – Bożepole Wielkie. Zadanie 4: w. Skórowo (bez węzła) – w. Leśnice (z węzłem)” będącej w obszarze oddziaływania Operatora Sieci Dystrybucyjnej z podziałem na części w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r. poz.266 z późn. zm.)
Vorherige Bekanntmachung769720-2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungO.GD.D-3.2421.21.2025