See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH (PRZYWÓZ I DOWÓZ) UCZNIÓW DO SZKÓŁ Z TERENU GMINY OPALENICA, W CZASIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 oraz 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica w podziale na 3 części zamówienia. 1) Część pierwsza (1) zamówienia: Dowóz uczniów do szkół podstawowych oraz dzieci do oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Opalenica, przewidywana dzienna liczba kilometrów – ok. 500 km dziennie, wymagane 5 autobusów oraz 1 bus z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ. 2) Część druga (2) zamówienia: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Opalenica oraz Miasta i Gminy Buk do szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie Gminy Opalenica oraz do Przedszkola Specjalnego w Nowym Tomyślu, Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp., Zespołu Szkół Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbąszyniu, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Sielinku – ok. 385 km dziennie, kursy 1 autobusem oraz 1 busem z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ. 3) Część trzecia (3) zamówienia: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Opalenica do szkół specjalnych w Poznaniu oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach – kursy 1 busem z min. 1 opiekunem w pojeździe, przystosowanym do przewożenia osób niepełnosprawnych z windą lub specjalnym podjazdem – ok. 340 km dziennie. Pełna informacja podana jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunków realizacji zostały opisane w wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2A do SWZ (dla 1. Części zamówienia, załącznik nr 2B do SWZ (dla 2. Części zamówienia, załącznik nr 2C do SWZ (dla 3. Części zamówienia).
Interne Kennung: CUW.O.271.01.2025 MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH (PRZYWÓZ I ODWÓZ) UCZNIÓW DO SZKÓŁ Z TERENU GMINY OPALENICA, W CZASIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 oraz 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica 1) Część pierwsza (1) zamówienia: Dowóz uczniów do szkół podstawowych oraz dzieci do oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Opalenica, przewidywana dzienna liczba kilometrów – ok. 500 km dziennie, wymagane 5 autobusów oraz 1 bus z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: CUW.O.271.01.2025 MS_1 część zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH (PRZYWÓZ I ODWÓZ) UCZNIÓW DO SZKÓŁ Z TERENU GMINY OPALENICA, W CZASIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 oraz 2026/2027_2 część
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica. 2) Część druga (2) zamówienia: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Opalenica oraz Miasta i Gminy Buk do szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie Gminy Opalenica oraz do Przedszkola Specjalnego w Nowym Tomyślu, Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp., Zespołu Szkół Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbąszyniu, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Sielinku – ok. 385 km dziennie, kursy 1 autobusem oraz 1 busem z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: CUW.O.271.01.2025 MS_2 część zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH (PRZYWÓZ I ODWÓZ) UCZNIÓW DO SZKÓŁ Z TERENU GMINY OPALENICA, W CZASIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 oraz 2026/2027_3 część
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica. 3) Część trzecia (3) zamówienia: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Opalenica do szkół specjalnych w Poznaniu oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Owińskach – kursy 1 busem z min. 1 opiekunem w pojeździe, przystosowanym do przewożenia osób niepełnosprawnych z windą lub specjalnym podjazdem – ok. 340 km dziennie. Pełna informacja podana jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: CUW.O.271.01.2025 MS_3 część zamówienia