375294-2025 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawy implantów do zabiegów kostnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy implantów do zabiegów kostnych
Beschreibung: Dostawy implantów do zabiegów kostnych zgodnie z SWZ w szczególności zał. nr 3 oraz Projektem umowy . Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 wyodrębnionych części (pakiety). Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę pakietów. Uwaga: oferowany asortyment odpowiadać musi warunkom określonym w dokumentach dopuszczających go do obrotu zgodnie z obowiązującymi przepisami .
Vorherige Bekanntmachung: 192805-2025
Interne Kennung: 6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Implanty do zabiegów kostnych.
Beschreibung: Gwoździe śródszpikowe zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego Metal/Polietylen zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Implanty ortopedyczne różne zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Endoprotez jedno i dwuprzedziałowa oraz rewizyjna stawu kolanowego zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Cement kostny i system płuczący zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Implanty do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego, zestaw do szycia łąkotki All Inside zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Płyty i płytki do zespoleń kości kończyny górnej-małe fragmenty zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Proteza głowy kości promieniowej zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Endoproteza stawu środstopno-paliczkowego dużego palca stopy zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Endoproteza stawu barkowego zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Pakiet 10