2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu ciepłowniczego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łasku - budowa sieci cieplnej wraz z przyłączem i węzłem cieplnym na osiedlu "Przylesie" oraz przebudowa kotłowni K-8 przy ul. Jodłowej 2. Etap II: Rozbudowa sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem i węzłem cieplnym w budynku gminnego żłobka przy ul. Jodłowej w Łasku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem i węzłem cieplnym w budynku gminnego żłobka przy ul. Jodłowej w Łasku”. Wykonawca zobowiązany jest do stworzenia dokumentacji projektowej oraz budowy sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem do budynku nowo budowanego żłobka gminnego na skrzyżowaniu ulic Jodłowej i Szkolnej w Łasku wraz z budową indywidualnego węzła wymiennikowego c.o. i c.w.u. Adres działki której dotyczy inwestycja - (dz. nr 134/3 obręb 15) Łask.
Interne Kennung: PEC/2/6/2025
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja systemu ciepłowniczego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łasku - budowa sieci cieplnej wraz z przyłączeniem i węzłem cieplnym na osiedlu "Przylesie" oraz przebudowa kotłowni K-8 przy ul. Jodłowej 2 w Łasku Etap II : Rozbudowa sieci ciepłowniczej wraz z przyłączeniem i węzłem cieplnym w budynku gminnego żłobka przy ul. Jodłowej w Łasku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem i węzłem cieplnym w budynku gminnego żłobka przy ul. Jodłowej w Łasku”. Wykonawca zobowiązany jest do stworzenia dokumentacji projektowej oraz budowy sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem do budynku nowo budowanego żłobka gminnego na skrzyżowaniu ulic Jodłowej i Szkolnej w Łasku wraz z budową indywidualnego węzła wymiennikowego c.o. i c.w.u. Adres działki której dotyczy inwestycja - (dz. nr 134/3 obręb 15) Łask.