2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka digitalizačního pracoviště se zaměřením na sbírkové předměty na papíře a na transparentní předlohy
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka kompletně vybaveného pracoviště obsahující fotografické zařízení, umožňující vysoce kvalitní obrazovou digitalizaci sbírkových předmětů na papíře, včetně veškerého nezbytného příslušenství dle technických specifikací. Dále je předmětem plnění předání veškerých dokladů požadovaných právními předpisy k používání přístroje (včetně prohlášení o shodě), doprava, kompletní instalace přístroje, jeho uvedení do provozu, základní technické a aplikační zaškolení uživatelů (pro 3 osoby, v rozsahu 2 pracovních dnů), poskytnutí oprávnění k výkonu práva užít software (licenci) tam, kde je to pro řádné užívání předmětu koupě nezbytné, bezplatný servis po dobu celé záruční lhůty (včetně oprav, dodávek náhradních dílů). Podrobnější specifikace předmětu plnění je uvedena v dokumentu Minimální technické parametry dodávky, který je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, ve Výkazu výměr, určeném k vyplnění a ocenění, který je přílohou č. 3 zadávací dokumentace, a v Návrhu smlouvy, který je přílohou č. 4 této zadávací dokumentace. Veřejná zakázka bude financována z Národního plánu obnovy, výzva č. 0442/2025 - Digitalizace kulturních statků a národních kulturních památek III. Reg. č. projektu: 0442000011 Název projektu: Digitalizační pracoviště IV. - fond sbírky architektury
Interne Kennung: NG/936/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38651100 Objektive für Fotokameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka kompletně vybaveného pracoviště obsahující fotografické zařízení, umožňující vysoce kvalitní obrazovou digitalizaci sbírkových předmětů na papíře, včetně veškerého nezbytného příslušenství dle technických specifikací. Dále je předmětem plnění předání veškerých dokladů požadovaných právními předpisy k používání přístroje (včetně prohlášení o shodě), doprava, kompletní instalace přístroje, jeho uvedení do provozu, základní technické a aplikační zaškolení uživatelů (pro 3 osoby, v rozsahu 2 pracovních dnů), poskytnutí oprávnění k výkonu práva užít software (licenci) tam, kde je to pro řádné užívání předmětu koupě nezbytné, bezplatný servis po dobu celé záruční lhůty (včetně oprav, dodávek náhradních dílů). Podrobnější specifikace předmětu plnění je uvedena v dokumentu Minimální technické parametry dodávky, který je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, ve Výkazu výměr, určeném k vyplnění a ocenění, který je přílohou č. 3 zadávací dokumentace, a v Návrhu smlouvy, který je přílohou č. 4 zadávací dokumentace. Veřejná zakázka bude financována z Národního plánu obnovy, výzva č. 0442/2025 - Digitalizace kulturních statků a národních kulturních památek III. Reg. č. projektu: 0442000011 Název projektu: Digitalizační pracoviště IV. - fond sbírky architektury